Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna – 07.05.2023

1. Dziś zmiana tajemnic wyjątkowo po Mszy św. o godz. 8.30. I Komunia św. dzieci klas III na Mszy św. o godz. 11.30. Polecajmy dzieci i ich rodziny w naszej modlitwie . Taca przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.

2. Dziękujemy rodzicom dzieci I komunijnych za wykonane prace  i hojny dar ołtarza – złożoną ofiarę na dalsze prace w kościele: Bóg zapłać!

3. Zapraszamy na nabożeństwo majowe dziś jak i w dzień powszedni o godz. 17.30. Zapraszamy; także dzieci I Komunijne w ich białym tygodniu.

4. AK zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 18.30

5. Jutro przypada Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski. Polecajmy w naszych modlitwach solenizanta bp. Stanisława Jamrozka.

6. Dzieci przygotowujące się do rocznicy I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w: poniedziałek wraz z rodzicem o godz. 16.30

7. W sobotę 13 maja spowiedź dzieci klas IV i ich rodzin od godz. 16.00 do 17.30

8. Taca z następnej niedzieli przeznaczona będzie na – stalle w prezbiterium. Na Mszy św. o godz. 11.30 rocznica I Komunii św. dzieci klas IV.

9. W związku z beatyfikacją rodziny Ulmów z Markowej, aby przybliżyć rodzinę Kuria wydała książki: „Markowskie bociany”, cena 15 zł i dla dzieci „Boso do nieba”, cena: 5 zł, książki są do nabycia w zakrystii.

10. Z czasopism polecamy: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.