Ogłoszenia duszpasterskie –25 niedziela zwykła- 24.09.2023

1. Dziś mamy Słodką Niedzielę zapraszamy do udziału. Prosimy o przynoszenie domowych wypieków przed każdą Mszą św. I tak od 6.30 będą osoby z AK przyjmować ciasta. I tak po kolei idąc przed każdą Mszą św. są wyznaczone osoby, aby przyjmowały i kroiły ciasta. Będzie wata cukrowa, popcorn, kiermasz książek religijnych, frytki, granita.

2. W tym tygodniu przypadają wspomnienia: w środę św. Wincentego a Paulo a w czwartek św. Wacława, męczennika, w piątek św. Archaniołów Michała, Gabriela Rafała , w sobotę św. Hieronima

3. W środę zapraszamy na spotkanie na plebani w sprawie Przeworskich Wieczorów Uwielbienia. Zapraszamy: szefową Caritasu parafialnego, prezesa AK, lidera Odnowy, oraz szefową diakonii muzycznej Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.

4. W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 dzieci klas III otrzymają różańce.

5. Zapraszamy młodzież klas VI, VII, VIII na spotkanie formacyjne wraz z rodzicami w środę o godz. 18.00

6. W sobotę zapraszamy Iskierki na próbę o godz. 11.00

7. Zespół Szkół Zawodowych w Przeworsku przygotowuje się do 60-lecia Szkoły w dniu 21 października br.

8. W zakrystii można się zapisać na wycieczkę w Bieszczady w sobotę 21 października. Trasa: Muczne – Bukowe Berdo – Tarnica – Wołosate. Wyjazd o godz. 7.15, powrót ok. 2030 Koszt: 50 zł. Spotkanie organizacyjne będzie 6 października, tj. piątek. o godz. 18.30

9. AK przy Bazylice zaprasza mieszkańców w dniu 28 września, tj. czwartek na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00p.przy pomniku Chrystusa Ukrzyżowanego.

10. Z czasopism polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Trwajcie w miłości”, cena 8 zł