Ogłoszenia duszpasterskie -2 Niedziela Adwentu- 10.XII.2023

1. Dziękujemy za złożone ofiary na ławki do kościoła: Bóg zapłać! Są już gotowe tylko potrzebne są jeszcze obicia- wykładziny na ławki. I trwa jeszcze malowanie lakierem.

2. Dziś w Klasztorze Wieczór Uwielbienia o godz. 19.00. Szczegóły na plakacie w gablocie

3. Zbiórka do puszek z przeznaczeniem na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Dziękujemy osobom z Caritasu parafialnego za posługę: Bóg zapłać!

4. Dziękujemy za sponsorowanie stołu bilardowego: Bóg zapłać!. Stół znajduje się w sali pod prezbiterium.

5. Msza św. Roratnia w Adwencie codziennie o godz.18.00 Zapraszamy dzieci, by przynosiły lampiony będą otrzymywać obrazki i niespodziankę . O godz. 1730 wystawnie P. Jezusa.

6. Dziękujemy za złożone ofiary dla najbardziej potrzebujących rodzin naszej parafii. Była to kwota: 4.535 ł zł: Bóg zapłać! Obdarowano: 12 rodzin. Dziękujemy osobom z Caritasu Parafialnego za rozdysponowanie tej kwoty: Bóg zapłać!

7. W zakrystii jest do nabycia album o Rodzinie Ulmów, w cenie: 50zł

8. Młodzież klas VII zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w czwartek

9. Młodzież oazowa za tydzień będzie sprzedawała pierniki. Dochód ze sprzedaży zasili ich fundusz wyjazdu na rekolekcje.

10. W piątek zapraszamy rejonowych na spotkanie na plebanii o godz. 18.35. Kto potrzebuje opłatki na teraz, to można je nabyć w zakrystii.

11. Zapraszamy już dziś do pomocy przy wykonaniu dekoracji świątecznej we wtorek 19 grudnia na godz. 9.00. Potrzebni są do pomocy mężczyźni i kobiety

12. W zakrystii są nabycia świece Caritasu na stół wigilijny, cena 10zł.

13. Za tydzień zbiórka do puszki na leczenie chorego Waldka To żona troszczy się męża. Mąż jest rehabilitowany w ośrodku gdzie koszt wynosi: 20.000zł Przeszedł trzy operacje. Pomóżmy mu wrócić do normalnego życia. Dobro zawsze wraca.

14. Z czasopism polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Promyczek dobra” dla dzieci.