Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela zwykła – 30.01.2011

  1. Dziś zapraszamy na Koncert Charytatywny Kolęd i Pastorałek do Miejskiego Ośrodka Kultury, w godz. od 1600 do 1800 Uczestnicy to: Zespoły Szkoły Muzycznej i Miejskiego Ośrodka Kultury, Chór „Gloria”, Rozborzanie i diakonia muzyczna naszej parafii. Dobrowolne ofiary składane przy tej okazji będą służyły na budowę kościoła.
  2. We wtorek jest dzień imienin Ks. Arcybiskupa Seniora Ignacego Tokarczuka, a w środę rocznica święceń biskupich ks. bpa Mariana Rojka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  3. W środę jest Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. będą: o godz. 700, 1130, 1630, 1800. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Ten dzień przeżywamy jako Światowy Dzień życia Konsekrowanego. Dziękując Panu Bogu za dar powołań módlmy się także o nowe powołania z naszej parafii. Taca przeznaczona będzie na potrzeby zakonów kontemplacyjnych w naszej Archidiecezji.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek możliwość adoracji P. Jezusa do 1930. W piątek od godz. 900 odwiedziny chorych. Po południu od 1530 możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.
  5. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przeworsku zaprasza osoby niepełnosprawne, które nie pracują i są zainteresowane podniesieniem swoich kwalifikacji zawodowych do udziału w projekcie „Program aktywizacji społecznej w Powiecie Przeworskim”. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  7. Z prasy katolickiej polecam czasopisma: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Chrystus i Ty”, cena: 1,50 zł, „Dominik”.