Ogłoszenia duszpasterskie – 24 Niedziela zwykła – 11.09.2011.

 

 

 1. Dziękujemy pracującym przy budowie kościoła jak i wspierającym to dzieło. Dziękujemy za złożone dziś ofiary na tacę na budowę świątyni. Wszystkim wymienionym składamy serdeczne: Bóg zapłać! Dziś wyjątkowo liturgia słowa jest od ołtarza, gdyż czekamy na mikrofony o takich samych parametrach.

 

 1. Dziś budowę naszej świątyni wspiera parafia Wacławice. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

 

 1. Rodziców dzieci klas II ze SP Nr 1 i 2 naszej parafii wraz ze swoimi pociechami zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 1645 Prosimy, aby przyszli także ci rodzice z dziećmi, którzy nie mogli być obecni na spotkaniu w ubiegłym tygodniu.

 

 1. W środę jest święto Podwyższenia Krzyża Świętego a w czwartek Matki Bożej Bolesnej.

 

 1. Kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie w środę o 1700.

 

 1. Sekcję Artystyczną Rady Parafialnej zapraszamy na spotkanie w czwartek o 1830

 

 1. Młodzież studiującą i pracującą zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 2000

 

 1. W zakrystii można się zapisać na Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca w sobotę 24 września do Matki Bożej Murkowej w Krośnie. Koszt: 20 zł.

 

 1. Schole zapraszają na próbę w sobotę: Iskierki – szkoła podstawowa na 1100, Soli Deo – gimnazjalna na 1600, a Sursum corda – szkoła średnia o 1730

 

 1. W następną niedzielę zapraszamy na Festyn Parafialny od godz. 1530. W programie gry i zabawy integracyjne. Wszystkie konkurencje z nagrodami. W wygrania 2 rowery w loterii fantowej. Od 1900 zabawa taneczna. Dochód przeznaczony jest na budowę kościoła. Po południu nie będzie Mszy św.

 

 1. Polecamy czasopisma: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Arkę”, „Dominik idzie do I Komunii św.” i gazetkę parafialną nr z września