III niedziela Wielkanocy 14.04.2024 r.

  1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Biblijny. W związku z tym w najbliższą sobotę, 20 kwietnia 2024 r., w przeworskiej bazylice p.w. Ducha Świętego odbędzie się sympozjum biblijne z cyklu „Zamieszkać w Słowie” na temat: „Czym są błogosławieństwa w Kościele”. Rozpoczęcie o godz. 10.00. Szczegóły w gablotce i w Internecie. Zachęcamy do częstego czytania Pisma Świętego oraz prasy katolickiej. 
  2. W następną niedzielę, 21 kwietnia 2024 r. na Mszę Święto o godz. 10.00 zapraszamy całe rodziny (rodziców i rodzeństwo) tych dzieci, które w tym roku będą świętować pierwszą rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy zarezerwować czas na spotkanie po Mszy Świętej, które pomoże nam dobrze przygotować się do tego ważnego wydarzenia, które będzie w dniu 26 maja. 
  3. 26 maja to również dzień naszego Festynu Parafialnego – dlatego dziś na godz. 19.00 zapraszamy liderów wspólnot oraz wszystkie osoby chętne do pomocy w przygotowaniu festynu na spotkanie na plebani. 
  4. Jutro na godz. 9.00 prosimy mężczyzn o pomoc przy rozebraniu grobu Pańskiego. 
  5. Z naszej parafialnej wspólnoty odszedł do wieczności ś.p. Jerzy Bek. Zmarłego i jego Rodzinę pogrążoną w żałobie zanurzajmy w Bożym Miłosierdziu:  Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne odpoczywanie…