VI niedziela Wielkanocy  (05.05.2024 r.)

  1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za składane ofiary. 
  2. Dziękujemy również wszystkim, którzy zaangażowali się we wczorajsze nabożeństwo fatimskie: osobom zabezpieczającym przejście przez drogę, niosącym figurę, ministrantom oraz wszystkim uczestnikom modlitwy.  
  3. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje. Módlmy się za wszystkich rolników, o poszanowanie dla żywności oraz sprawiedliwy jej podział wśród ludzi i narodów. Szczególnie polecajmy wszystkich głodujących. 
  4. W środę uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski. Prośmy za jego wstawiennictwem o pokój i inne potrzebne łaski dla naszej Ojczyzny. Otaczajmy modlitwą również biskupa Stanisława Jamrozka w dniu jego imienin. 
  5. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie Akcji Katolickiej na plebanii. 
  6. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Szczególnie modlimy się za kandydatów do święceń kapłańskich oraz młodzież z  naszej parafii przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. 
  7. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, a za tydzień w archidiecezji święcenia diakonatu. Adorując Serce Jezusa obecnego w  Eucharystii módlmy się za przyjmujących sakramenty i za nas wszystkich – o  wierność Chrystusowi na całe nasze życie.