Ogłoszenia duszpasterskie – 28 niedziela zwykła – 09.10.2011

Ogłoszenia duszpasterskie – 28 niedziela zwykła – 09.10.2011

            

  1. Komunikat

   

  1. Dziękuję pracującym przy budowie kościoła jak i wspierającym to dzieło. Dziękuję za ofiary dziś złożone na tacę na budowę kościoła. Wszystkim wymienionym składam serdeczne: Bóg zapłać! Suma w intencji dobroczyńców parafii a przed kościołem zbiórka do puszek z racji kończącego się Tygodnia Miłosierdzia z przeznaczeniem na Caritas.

   

  1. Na budowie trwa ocieplanie stropu styropianem i wełną oraz na wieży demontaż windy przemysłowej i montowanie poręczy na schodach.

   

  1. Zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe o 1600, a w dzień powszedni: dzieci o 1630, drugie nabożeństwo o 1730 i dodatkowo w piątki o 1900.

   

  1. Organizatorzy kwesty na rzecz o. Marka Krupy dziękują wszystkim darczyńcom jak również tym, dzięki którym udało się przeprowadzić kwestę. Zebrano kwotę: 13.604 zł. Bóg zapłać !

   

  1. We wtorek kolejne spotkanie rekolekcyjne o 1900. Kto może to zapraszamy na modlitwę już od 1730. Wszystkie grupy będą miały spotkania we wtorek po konferencji na terenie budynków kaplicy i kościoła z wyj. tych, które zdecydowały się na spotkania w mieszkaniach. Mimo, ze ktoś do tego czasu nie uczestniczył to zawsze może się włączyć i brać udział w konferencjach o 1900

   

  1. W piątek obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach.

   

  1. Młodzież gimnazjalną klas I zapraszamy na spotkanie w piątek o 1900

   

  1. Młodzieżowa róża jak i róża dzieci pilnie potrzebują chętne osoby do wspólnej modlitwy, czyli do ich uzupełnienia. Tworzone nowe róże męskie i żeńskie mają po kilka osób. Oczekują na dalsze zgłoszenia w zakrystii.

   

  1. W sobotę wyjazd w Bieszczady z parkingu przy kaplicy o 715, powrót ok. 2100

   

  1. Za tydzień jest zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia w XI Dniu Papieskim.

   

  1. Rekolekcje dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych będą w dniach 21-23 października, tj. piątek, sobota, niedziela. Zgłoszenia do 10 października. Szczegóły w gablocie.

   

  1. Dziś w duchu odpowiedzialności za losy Ojczyzny a również obowiązku weźmy udział w wyborach.

   

  1. Z czasopism katolickich polecam: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Chrystus i Ty”, „Dominik” oraz gazetkę parafialną numer z października