Ogłoszenia duszpasterskie – 33 niedziela zwykła – 13.11.2011.

                                                                                                                         

  1. Dziękuję pracującym przy budowie kościoła jak i kierownictwu budowy oraz wspierającym to dzieło. W czwartek zostały zakończone prace na ten rok przy budowie kościoła. Było to: ocieplenie stropu nawy głównej na szerokości kasetonów oraz wykonanie barierki ochronnej na schodach przy wejściu na wieżę, jak i zabezpieczenie budynku na zimę. Dziękuję za złożone dziś ofiary na tacę na budowę świątyni. Wszystkim wymienionym składam serdeczne: Bóg zapłać! Suma w intencji dobroczyńców parafii.

 

  1. Dziś obchodzi się dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym. W naszych modlitwach pamiętajmy o nich.

 

  1. Dziś jak i w ciągu całego tygodnia o 1730 modlitwa różańcowa za zmarłych. Trwa Nowenna przed Uroczystością Chrystusa Króla połączona z nabożeństwami danego dnia.

 

  1. Młodzież gimnazjalną klas I zapraszamy na spotkanie formacyjne w poniedziałek o godz. 1830

 

  1. We wtorek kolejny dzień naszych Rekolekcji Życia w Duchu Świętym. Zapraszamy na modlitwę od godz. 1800, a o  1900 konferencja.

 

  1. W sobotę zapraszamy do skorzystania z sakramentu pojednania przed odpustem parafialnym w godz. od 1700 do 1800. Dla uczczenia Chrystusa Króla i zyskania odpustu oczyśćmy nasze serca.

 

  1. W następną niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Słowo Boże będzie głosił na wszystkich Mszach św. ks. Ryszard Królicki, proboszcz Parafii Mirocin.

 

  1. Z prasy katolickiej polecam czasopisma: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Promyczek”, „Dominik”, gazetkę parafialną nr z listopada oraz kalendarz na rok 2012, cena 2zł z mającymi nastąpić wydarzeniami parafialnymi. Jako uzupełnienie tych wydarzeń tylko dodam, że sakrament bierzmowania młodzieży klas III będzie w niedzielę 18 marca o godz. 1130.

 

  1. P. Bóg wezwał do Siebie: Tadeusza Obłozę i Mariana Głąb z ul. Lipowej. Polecajmy ich miłosierdziu Bożemu: Anioł Pański …