Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Chrystusa Króla – 20.11.2011.

  1. Słowa wielkiej wdzięczności kieruję do ks. Ryszarda Królickiego, proboszcza Parafii Mirocin za posługę głoszenia słowa Bożego. Bóg zapłać!

 

  1. Dziękuję Sekcji Artystycznej Rady Parafialnej za wykonanie pięknej dekoracji ku czci Chrystusa Króla. Dziękuję wspierającym dzieło budowy kościoła. Dziękuję wszystkim: zaangażowanym w przygotowanie nabożeństwa chrztu w Duchu Świętym jak i uczestnikom za udział. Wszystkim wymienionym składam serdeczne: Bóg zapłać! Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby diecezji.

 

  1. Zapraszamy dziś jak i w dzień powszedni do soboty włącznie na modlitwę różańcową za zmarłych polecanych w wypominkach o 1730.

 

  1. We wtorek kolejny dzień rekolekcji Życia w Duchu Świętym. Zapraszamy na modlitwę od godz. 1800. Konferencja o 1900

 

  1. Zespół Caritasu Parafialnego zapraszam na spotkanie w środę o godz. 1845

 

  1. Związek Zawodowy Pracowników Kolejowych w Rzeszowie z okazji Dnia Kolejarza i obchodami 93 – rocznicy powstania Związku Zawodowego Kolejarzy      w Polsce zaprasza bardzo serdecznie wszystkich kolejarzy, emerytów i rencistów kolejowych na Mszę św. z udziałem pocztów sztandarowych, kolejowej orkiestry dętej w ich intencji oraz ich rodzin w czwartek 24 listopada o godz.1500 w naszym kościele.

 

  1. Za tydzień I Niedziela Adwentu. Przed kaplicą będzie zbiórka do puszek dla najbardziej potrzebujących rodzin naszej parafii jako dar na święta.

                         

  1. Z prasy katolickiej polecam czasopisma: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Cuda i łaski Boże”, „Dominik”, gazetkę parafialna nr z listopada oraz kalendarz parafialny na rok 2012 obejmujący ważniejsze wydarzenia przyszłego roku. Cena: 2 zł.