Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Adwentu – 04.12.2011.

 1. Dziś gościmy alumna Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu. Taca przeznaczona jest na potrzeby tegoż Seminarium. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Przed kaplicą jest zbiórka do puszek jako pomoc Kościołowi na Wschodzie.

 

 1. Dziękuję za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary do puszek dla najbardziej potrzebujących rodzin naszej parafii. Była to kwota: 1970 zł. Dziękuję osobom z Caritasu Parafialnego za rozdysponowanie tej kwoty. Wszystkim wymienionym składam serdeczne: Bóg zapłać!

 

 1. Zapraszamy na Roraty dzieci i młodzież o godz. 1700 a dorosłych o 1800.

 

 1. We wtorek jest św. Mikołaja, który wybiera się także do nas w odwiedziny podczas Mszy św. o godz. 1700. Rodzice, którzy by chcieli, aby ich dzieci spotkały się dodatkowo ze św. Mikołajem po Mszy św., to niech przyprowadzą swoje pociechy do salki.

 

 1. Zakończyły się rekolekcje Seminarium Życia w Duchu Św. Jest wiele osób, które pragnie rozwijać swoje życie duchowe. Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych uczestników rekolekcji i tych, którzy nie brali w nich udziału dorosłych jak i młodzież posiadających pragnienie życia w Duchu Św. na I spotkanie tworzącej się Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym we wtorek o godz. 1900 Spotkanie owe będą się odbywać we wtorki o 1900

 

 1. Zapraszamy dzieci klas II na spotkanie w środę o godz. 1630, a AK o 1850

 

 1. W czwartek jest Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Otoczmy modlitwą wszystkie niewiasty. Porządek Mszy św. jak w święto kościelne, gdy równocześnie jest to dzień pracy: 700, 1130, 1630, 1800. Na Mszy św. o godz. 1630 dzieci klas II otrzymają medaliki. W tym dniu zapraszam rejonowych po odbiór opłatków o 1850

 

 1. Od piątku w godzinach po południowych i wieczornych rejonowi będą roznosić opłatki na terenie naszej parafii. Swoich rejonowych dobrze znacie. Dobrowolne ofiary z tej racji składane będą przeznaczone na spłatę kredytu. Dla potrzebujących małe opłatki już teraz do wysłania są do nabycia w zakrystii.

 

 1. Taca z następnej niedzieli przeznaczona będzie na budowę naszego kościoła. Suma będzie sprawowana w intencji wszystkich dobroczyńców parafii.

 

 1.  Z prasy katolickiej polecam czasopisma: „NiedzielꔄGość Niedzielny” „Arkę”, „Dominik”, gazetkę parafialną, oraz kalendarz parafialny na 2012 rok.

 

 1. W zakrystii są do nabycia świece Caritasu na stół wigilijny. Cena świecy, to koszt jednego obiadu dla dziecka: 5zł lub więcej, lampiony, stajenki Betlejemskie, płytki CD i DVD z koncertu Jednego Serca i Jednego Ducha w Rzeszowie