Ogłoszenia duszpasterskie 29 Niedziela zwykła – 17.10.2010

 1. Dziękuję pracującym przy budowie kościoła jak i wspierającym to dzieło budowy. Na budowie zostało zakończone murowanie wieży. Pozostałe prace będą kontynuowane.
 2. Dziś rozpoczynamy kolejny Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona jest na potrzeby misji. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w intencji misji o 1600.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dzień powszedni codziennie o 1630, 1730 i dodatkowo w piątek o 1900
 4. Jutro jest święto św. Łukasza. Módlmy się w intencji służby zdrowia i naszego byłego wikariusza, studenta ks. Łukasza.
 5. Młodzież gimnazjalną klas I wraz z jednym z rodziców zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o godz. 1845
 6. Zapraszam na spotkanie organizacyjne wyjeżdżających w Bieszczady we wtorek o godz. 1845 Zapisanych na wyjazd proszę o dokonanie wpłaty 25 zł.
 7. Rejonowych zapraszamy na spotkanie w środę o 1845.
 8. Młodzież studiującą i pracująca zapraszam na spotkanie w piątek o godz. 2000
 9. Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu zaprasza wszystkich członków Dzieła Pomocy Powołaniom na coroczną pielgrzymkę w sobotę 23 października do Przemyskiej Katedry. Szczegółowy program w gablocie.
 10. Dziś kończy się czas zapisywania w zakrystii na płytkę z uroczystości 26 września. Natomiast zdjęcia z tej uroczystości są do nabycia w zakładzie Foto Jacek.
 11. W zakrystii są do odbioru indeksy młodzieży bierzmowanej.
 12. W zakrystii można się także zapisać do tworzonych nowych Róż Różańcowych męskich i żeńskich.
 13. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych. O uporządkowaniu ich grobów. Ministranci przed kaplicą rozdają kartki wypominkowe. Są one także wyłożone na stoliku pod chórem. Po wypełnieniu składamy do skrzynek. Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach w listopadzie codziennie o 1730 a w niedzielę o 1600
 14. Za tydzień w Kościele Ojców Bernardynów w Przeworsku o godz. 1600 prelekcja: „Ataki demona”, którą wygłosi ks. prof. Marian Rajchel, egzorcysta z Jarosława.
 15. W następną niedzielę będzie przed kaplicą zbiórka do puszek dla naszej młodej parafianki Patrycji Ryznar, która ma 2 lata, jest chora na nowotwora mózgu, i czekają naświetlenia protonowe w Monachium. Kto może niech udzieli wsparcia.
 16. Z prasy katolickiej polecam: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Arkę”, „Dominik” i gazetkę parafialną nr z października a w niej o naszym parafialnej uroczystości z 26 września. Jest to niewątpliwie wielkie wydarzenie i warto posiadać takową pamiątkę.
 17. P. Bóg wezwał z naszej wspólnoty parafialnej Romana Lech z ul. Dynowskiej. Polecajmy go miłosierdziu Bożemu: Anioł Pański …