Ogłoszenia duszpasterskie 23 Niedziela zwykła – 05.09.2010

 1. Dziękuję pracującym przy budowie kościoła jak i wszystkim wspierającym to dzieło budowy: Bóg zapłać!
 2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Dziś jest zmiana tajemnic różańcowych.
 3. Dziś Msza św. wieczorna jak i Msze św. w dzień powszedni o godz. 1800.
 4. W poniedziałek i wtorek rejonowi dostarczą do każdej rodziny gazetkę parafialną nr z września – egzemplarz bezpłatny z programem i zaproszeniem na rekolekcje parafialne jak i uroczystość 26 września. W rejonie XII wyjątkowo na ten czas będzie to poprzedni rejonowy.
 5. Po czasie wakacyjnego wypoczynku wznawiają swoją działalność grupy formacyjne w naszej parafii. Każda grupa jest otwarta i chętnie przyjmie nowe osoby. Ubogacając siebie przez formację, staję się mocniejszy duchem i lepiej mogę służyć innym.
 6. W poniedziałek zaprasza na 1900 Wspólnota Krwi Chrystusa.
 7. Sekcję Budowlaną Rady Parafialnej zapraszam na spotkanie w poniedziałek o 1830
 8. We wtorek zapraszamy na spotkanie młodzież gimnazjalną klas III i klas I szkoły średniej w związku z przygotowaniem do sakr. bierzmowania o godz. 1630
 9. We wtorek zapraszamy na spotkanie kandydatów na ministrantów o godz. 1700 a lektorów i ministrantów o 1850
 10. We wtorek również na godz. 1850 zapraszam rodziców dzieci klas II SP Nr 1 i 2, aby zapisać swoje pociechy na przygotowanie do I Komunii św. Przypomnę, że miejscem przyjmowania sakramentów: I spowiedzi i Komunii św. oraz przygotowania do nich poprzez katechezę parafialną jest parafia, do której się należy. Proszę równocześnie rodziców, aby podjęli trud odnalezienia się w swojej parafii, mimo że może na razie nie uczęszczają do kaplicy. I Komunia św. jest ku temu dobrą okazją. To rodzice wychowują i odpowiadają za swoje pociechy. Jest to spotkanie tylko dla rodziców, bez dzieci klasy II.
 11. W środę jest święto Narodzenia NMP, czyli tradycyjnie Matki Bożej Siewnej. Msze św. w tym dniu będą o 700, 1130 1630 i 1800. Na każdej Mszy św. poświęcenie ziarna. Nie będzie w tym dniu pracy na budowie kościoła.
 12. Rejonowych zapraszam na spotkanie w czwartek o 1830
 13. W piątek zapraszamy młodzież szkół: gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych chłopców i dziewczyny na I powakacyjne spotkanie oazowe o godz. 1900. Jest to sprawdzona forma pomocy w dobrym przeżyciu daru młodości.
 14. W sobotę schola „Iskierki” ma próbę o godz. 1100, a schola Sursum corda o 1600
 15. Pielgrzymka Róż Żywego Różańca jest w sobotę 25 września do Tuligłów. Ze względu na to, że jest bezpośrednio przed wizytacją kanoniczną w naszej parafii, więc wyjazd będzie indywidualny. Plakat informacyjny będzie w gablocie.
 16. Taca z następnej niedzieli przeznaczona będzie na budowę kościoła. Suma sprawowana będzie w intencji wszystkich dobroczyńców parafii.
 17. Z prasy katolickiej polecam czasopisma:„NiedzielꔄGość Niedzielny” i „Dominik” –dla dzieci kl. II.