Ogłoszenia duszpasterskie 21 Niedziela zwykła – 22.08.2010

  1. Dziękuję za solidną pracę przy budowie kościoła jak i wszystkim wspierającym to dzieło: Bóg zapłać! Na całym kościele jak i w części dolnej została wykonana wylewka betonowa. Wniesione zostały ławki. Warto podejść i zobaczyć. Kościół jest otwarty. Nad prezbiterium trwa montaż wieżyczki. Wykonuje się też ocieplenie stropu nad oknami i pokrycie blachą.
  2. We wtorek jest święto św. Bartłomieja. W tym dniu próba scholi gimnazjalnej o godz. 1800
  3. Rejonowych zapraszam na spotkanie w środę o 1945
  4. W czwartek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. o 630 i 1900
  5. Od 30 sierpnia tj. poniedziałek Msze św. wieczorne w dzień powszedni jak i w niedzielę będą o godz. 1800. W związku z tą zmianą, kancelaria będzie czynna   w poniedziałek, wtorek i środę po Mszy św. do godz. 1930 a w czwartek od 1630 do 1730. Te informacje będą w nowym numerze gazetki parafialnej.
  6. W następną niedzielę odbędą się w Domaradzu Dożynki Archidiecezjalne i Województwa Podkarpackiego. O godz. 1000 przyjmowanie delegacji z wieńcami a o 1200 Msza św. dziękczynna pod przewodnictwem J.E. Ks. Arcybiskupa Józefa Michalika.
  7. Z prasy katolickiej polecam czasopisma: „Niedziela”, Gość Niedzielny”.
  8. Dziękuję x. Łukaszowi Haduch za gorliwą pracę duszpasterską w naszej parafii. Dziś kończy tę posługę. Zostaje skierowany przez Ks. Arcybiskupa na studia specjalistyczne w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie na Wydziale Prawa. Bóg zapłać za wszelkie dobro, jakim P. Bóg obdarował parafię poprzez Twoją posługę. Niech światło Ducha Św. towarzyszy Ci w zgłębianiu wiedzy, podejmowaniu różnych decyzji, a Maryja otoczy Cię Swą opieką. Szczęść Boże!
  9. P. Bóg wezwał z naszej wspólnoty parafialnej Waldemara Czechowicz z ul. 11 Listopada. Polecajmy go miłosierdziu Bożemu: Anioł Pański …