Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkanocna – 15.04.2012

 

  1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Korzystajmy z możliwości zanoszenia modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego. Za odmówienie tej modlitwy wobec Najśw. Sakr. można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Taka możliwość istnieje u nas w każdy piątek. Na stoliku pod chórem składamy skarbonki wielkopostne.

 

  1. Zapraszamy dziś na nabożeństwo dziękczynne za Miłosierdzie Boże z wystaw. Najśw. Sakr. i Koronką do Miłosierdzia Bożego z możliwością zyskania odpustu zupełnego o godz. 1500. Poprowadzi je Wspólnota Krwi Chrystusa. Możliwość adoracji Najśw. Sakr. do Mszy św. o godz. 1600

 

  1. Dzieci klas III SP zapraszamy na spotkanie przygotowujący do rocznicy I Komunii św. w poniedziałek o godz. 1630

 

  1. Dzieci klas II zapraszamy na spotkanie we wtorek i środę o godz.1700. W tym dniu przypada rocznica ustanowienia ks. abpa Józefa Michalika metropolitą przemyskim Nowenna będzie po Mszy św. poprowadzi ją wspólnota Odnowy w Duchu Św.

 

  1. Osoby korzystające z pomocy Caritasu parafialnego proszone są o odbiór darów w środę od godz. 1500

 

  1. Młodzież gimnazjalną klas III zapraszamy na spotkanie w czwartek o 1700. Młodzież proszona jest o przyniesienie z sobą indeksów. W tym dniu przypada 7-r wyboru Ojca św. Benedykta XVI. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

 

  1. Próba scholi „Iskierki” w sobotę o godz. 1100 Zapraszamy także dzieci pragnące się włączyć do tej scholi.

 

  1. W zakrystii można się zapisać na jednodniową wycieczkę w Bieszczady, która będzie  w sobotę 28 kwietnia.  Wyjazd o godz. 715 do Komańczy. Wstąpienie do Sióstr – miejsca uwięzienia kard. Stefana Wyszyńskiego i z Komańczy trasa na Jeziorka Duszatyńskie. Powrót ok. 2030. Koszt: 25 zł.

 

  1. Z czasopism polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Cuda i łaski Boże”, „Promyczek”, „Dominik”.

 

  1. P. Bóg wezwał do Siebie Stanisława Lasek z Osiedla Misiągiewicza. Polecajmy go miłosierdziu Bożemu: Anioł Pański …