Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkanocna – 22.04.2012

 

  1. Jutro uroczystość św. Wojciecha. Jest to dzień imienin naszego wikariusza. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

   

  1. W poniedziałek spotkanie dzieci klas III godz.. 1630

   

  1. Zapraszamy młodzież gimnazjalną klas III na Mszę św. w ich intencji: O światło Ducha Św. na czas egzaminów w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 1800Przed Eucharystią możliwość skorzystania z sake. pojednania.

   

  1. Dzieci klas II zapraszamy na spotkanie we wtorek i środę, o godz.1700. We wtorek proszony jest na spotkanie także rodzić dziecka.

   

  1. W środę jest święto św. Marka. W tym dniu spotkanie organizacyjne wyjeżdżających w Bieszczady o godz. 1845. Ci, którzy zapisali się na ten wyjazd proszeni są o dokonanie wpłaty, co będzie potwierdzeniem wcześniejszego zgłoszenia.

   

  1. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne w sprawie festynu parafialnego tych, którzy byli zaangażowani w ubiegłym roku – liderów, animatorów czy przedstawicieli poszczególnych grup jak również chętnych do włączenia się do tego dzieła w czwartek o godz. 1830

   

  1. W dniu 19 maja tj. sobota odbędzie się jednodniowa pielgrzymka do Częstochowy  na Ogólnopolskie Czuwanie Grup Odnowy w Duchu Świętym. Wyjazd o godz. 100 w nocy ze stacji PKS, powrót ok. 2400. Koszt: 70zł. Zapisy w zakrystii.

   

  1. Z naszej parafii organizowana jest wycieczka do Zakopanego w dniach 16-17 czerwiec /sobota-niedziela/. Wyjazd z parkingu przy kaplicy w sobotę o godz. 400. W tym dniu trasa na Morskie Oko i Czarny Staw. W niedzielę: Eucharystia w Sanktuarium Matki Bożej Cudownego Medalika, Nosal, Krupówki. W sobotę obiadokolacja, w niedzielę śniadanie i obiad. Koszt: 150 zł. Powrót ok. 2130

   

  1. W dniu 1 maja odbędzie się Przeworska Pielgrzymka Rowerowa do Jodłówki. Szczegóły na plakacie w gablocie.

   

  1. Dyrekcja SP Nr 1 informuje, że dzieci urodzone w 2007 roku podlegają obowiązkowi szkolnemu i należy je zapisać do oddziałów przedszkolnych 5 lub 9 godzinnych.

   

  1. Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Dominik”.