Ogłoszenia duszpasterskie – 11 niedziela zwykła – 17.06.2012.

  1. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie pięknych ołtarzy na naszą Parafialną Procesję Eucharystyczną oraz dziękujemy za ofiarowane kwiaty do kaplicy: Bóg zapłać!

 

  1. Na budowie kościoła – zostały położone przewody grzewcze. Wszystko wygląda pięknie, kolorowo i wykonane dokładnie. Zachęcamy, aby podejść do drzwi kościoła bez wchodzenia do środka i zobaczyć wykonaną pracę, gdyż w środę zacznie się zalewanie betonem.

 

  1. Zapraszamy dziś na nabożeństwo do Najśw. Serca P. Jezusa o godz. 1600 a w dzień powszedni o 1900

 

  1. Sekcję Budowlaną Rady Parafialnej zapraszam na spotkanie w środę o godz. 2000

 

  1. W sobotę jest Dzień Ojca. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. Przy okazji Euro rozpoczęła się w całej Polsce akcja „Kibicuj rodzinie”. Jej celem jest zwrócenie uwagi na to, pasją prawdziwego mężczyzny i ojca może być nie tylko futbol, ale przede wszystkim rodzina. Zapraszamy w tym dniu na film pt. „Odważni” w Przeworskim MOK-u o godz. 1700. Cena biletu: 10zł. Zachęcamy na ten film rodziców z dziećmi w wieku gimnazjalnym i starszymi.

 

  1. Za tydzień uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela.

 

  1. W zakrystii można się zapisać na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy w dniach: 6-15 lipca. Młodzież do lat 18 przy zapisie przedkłada pisemne zezwolenie rodziców. Koszt wpisowego: 100zł. Jeżeli z rodziny udaje się więcej osób, to pozostałe wpłacają 60 zł. Zapisy do 21 czerwca. Spotkanie organizacyjne w niedzielę 24 czerwca w Bazylice.

 

  1. Dyrekcja SP nr 1 w Przeworsku zaprasza rodziców dzieci ur. w 2006 i 2007 roku zapisanych do oddziałów przedszkolnych przy szkole na spotkanie w czwartek o 1730

 

  1. Z prasy katolickiej polecam czasopisma: „Niedzielę”, „Promyczek”, „ Gość Niedzielny” i gazetkę parafialna nr z czerwca.