Ogłoszenia duszpasterskie – 13 niedziela zwykła – 01.07.2012.

 

  1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium. Dziś zmiana tajemnic różańcowych.

   

  1. Zapraszamy na Nowenny w ciągu tygodnia, a w te dni, kiedy ich nie ma, będziemy modlić się dziękując Bogu za Jego błogosławieństwo w budowie kościoła z poleceniem pracujących danego dnia jak i dobroczyńców parafii w 10-tku różańca.

   

  1. We wtorek przypada święto św. Tomasza, apostoła.

   

  1. W środę próba chóru o godz. 2000

   

  1. W czwartek przeprowadzimy się już na Mszę św. i nabożeństwa w dzień powszedni jak i w niedzielę do kościoła i pozostaniemy tam do późnej jesieni.

   

  1. W piątek wyrusza po Mszy św. o godz. 600 w Bazylice Grupa św. Rafała zdążając w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Polecajmy ich w naszych modlitwach. Szczegóły na temat możliwości pielgrzymowania duchowego dla chętnych na plakacie w gablocie.

   

  1. W piątek od godz. 900 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Od 1630 do 1900 możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.

   

  1. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie o godz. 2000

   

  1. Od następnej niedzieli przez okres wakacji nie będzie Mszy św. o godz. 1600.

   

  1. Taca z następnej niedzieli przeznaczona będzie na budowę kościoła. Msza św. o godz. 1900 będzie sprawowana w intencji wszystkich dobroczyńców parafii.

   

  1. Za tydzień o godz. 1130 Mszę św. dziękczynną za 25 – lat kapłaństwa odprawi nasz parafianin ks. Marek Łączkowski. Polecajmy go w naszych modlitwach.

   

  1. Grupa Charytatywna przy Bazylice przypomina, że trwa akcja zbierania makulatury i butelek plastikowych w każdy wtorek i czwartek w godz. od 800 do 1800 na parkingu SP Nr 2 obok Komendy Policji.

   

  1. Z prasy katolickiej polecam czasopisma: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Arkę” i gazetkę parafialną nr wakacyjny.