Ogłoszenia duszpasterskie – 15 niedziela zwykła – 15.07.2012.

  1. Komunikat Kurii

 

  1. Jak widać w prezbiterium mamy miejsce przewodniczenia. Bardziej widoczne stają się elementy Liturgii Mszy św. Obrzędy wstępne i zakończenia z miejsca przewodniczenia oraz Liturgia Słowa i Liturgia Eucharystii. W kaplicy nie było miejsca, aby podkreślić miejsce przewodniczenia. Niech tak sprawowana liturgia pomoże nam wszystkim w przeżywaniu Eucharystii.

 

  1. W ubiegłym tygodniu byli pracownicy Firmy Rduch, którzy dokonali korekty nagłośnienia w związku z położeniem instalacji grzewczej kościoła.

 

  1. Jutro jest wspomnienie NMP z Góry Karmel.

 

  1. W następną niedzielę poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców po każdej Mszy św. Na parkingu będzie zbiórka do puszek z racji poświęcenia pojazdów z przeznaczeniem na zakup środków transportu dla misjonarzy.

 

  1. Komunikat Starosty Przeworskiego

 

  1. Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Promyczek” z płytą – filmem, cena: 5zł i gazetkę parafialną nr wakacyjny.

 

  1. P. Bóg wezwał do Siebie z nasze wspólnoty parafialnej Janinę Ogryzek z Osiedla Krasickiego. Polecajmy ją miłosierdziu Bożemu; Anioł Pański …