Ogłoszenia duszpasterskie – 33 niedziela zwykła – 18.11.2012.

 

                                                                                                                              

  1. Dziękuję ks. prof. Piotrowi Kandefer za posługę głoszenia słowa Bożego, dar modlitwy i świadectwo wiary. Dziękuję Wam wszystkim za tak liczne uczestnictwo w misjach świętych, za ducha odpowiedzialności za swoje życie. Dziś Mszą św. pod przewodnictwem Metropolity Przemyskiego z udzieleniem sakramentu bierzmowania o godz. 1500 zakończenie misji i Nawiedzenia Krzyża oraz zawierzenie Parafii Bożemu Miłosierdziu. Bardzo serdecznie zapraszamy na tę uroczystość. Przynosimy z sobą dowolne krzyże. Niech nasz udział, w zależności od potrzeby ducha, będzie uwielbieniem Boga, zadośćuczynieniem za zaniedbane Msze św., czy anty świadectwo wiary, wypraszaniem łask w dźwiganiu krzyża lub wzbudzimy w sobie jeszcze inne intencje. Trwajmy w wielkim świętowaniu, otwarciu na P. Boga i bliźniego.

 

  1. Dziękuję pracującym przy budowie kościoła jak i wspierającym to dzieło: Bóg zapłać! Trwa wykonanie przyłącza gazowego oraz montaż przewodów z płyty kościoła do pieca grzewczego.

 

  1. Od jutra kontynuujemy modlitwę różańcową za zmarłych polecanych w wypominkach o godz.1730.

 

  1. W czwartek obchodzimy wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej.  W tym dniu spotkanie AK o godz. 1830

 

  1. Radę Parafialną Sekcję Budowlaną zapraszam na spotkanie w piątek o 1900

 

  1. W następną niedzielę mamy odpust parafialny w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

 

  1. Z prasy katolickiej polecam czasopisma: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Cuda i łaski Boże”, „Dominik” oraz kalendarz na rok 2013