Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela W. Postu – 14.03.2010

 1. Dziękuję za przywiezienie ziemi 500 m3, które zostanie zakończone w poniedziałek Firmom: „Budinstel”, oraz p. Józefa Słoty i p. Piotra Jedynaka. Dziękuję także p. Adamowi Marek za rozwiezienie tej ziemi na placu. Dziękuję za złożone dziś ofiary na tacę na budowę kościoła jak również wszystkim wspierającym to dzieło budowy: Bóg zapłać! Zapraszamy dziś na nabożeństwo Gorzkich żali o godz.1600.
 2. Dzieci klas II SP zapraszamy na spotkanie we wtorek i środę o 1630. W środę na to spotkanie proszony jest także jeden z rodziców dziecka.
 3. Msza św. w intencji braci z Róży św. Józefa będzie w czwartek o godz. 1800
 4. Sekcję Artystyczną Rady Parafialnej zapraszam na spotkanie w czwartek o 1830
 5. Chętnych na wyjazd na Spotkanie Młodych naszej archidiecezji w Jarosławiu, które odbędzie się w tym roku 11 kwietnia, tj. w Niedzielę Miłosierdzia Bożego zapraszamy do salki w czwartek o godz. 1830
 6. W piątek jest Uroczystość św. Józefa. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Módlmy się za mężów, ojców. Jest to także dzień imienin ks. Arcybiskupa. Pamiętajmy również o Nim w naszych modlitwach.
 7. Młodzież gimnazjalną klas I zapraszamy na spotkanie w piątek o 1900
 8. Zapraszamy na nabożeństwa Drogi krzyżowej w piątki o 1730, 1900 i w sobotę o 1700
 9. W następną niedzielę przed kaplicą będzie zbiórka do puszek dla najbardziej potrzebujących osób, rodzin z naszej parafii, aby mogli godnie przeżyć święta.
 10. Zaproszenie do obejrzenia wystawy „Wybierz życie” przy ul. Jagiellońskiej 8 w Przeworsku w pobliżu Urzędu Miasta.
 11. Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Niedziela”, „Arka”, „Gość Niedzielny”, i gazetkę parafialną nr z marca.
 12. W zakrystii są do nabycia baranki i paschaliki na stół wielkanocny Cena: 5 zł.