Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela W. Postu – 07.03.2010

 1. Dziś po Mszy św. dla każdej rodziny ministranci będą rozdawać skarbonki wielkopostne, do której wszyscy domownicy przez okres Postu, będą składali swoje ofiary rezygnując z rzeczy niekoniecznych, drobnych przyjemności. Będą w ten sposób dzielić się z najbardziej potrzebującymi. Zebrana suma zasili fundusz Archidiecezjalny Caritasu. Skarbonki przyniesiemy do kaplicy w I niedzielę po Świętach Wielkanocnych, czyli Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
 2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Taca przeznaczona jest na potrzeby Seminarium Duchownego w Przemyślu.
 3. Zapraszamy na Nabożeństwo Gorzkich żali o godz. 1600.
 4. Jutro Dzień Kobiet. Módlmy się w intencji wszystkich niewiast.
 5. We wtorek młodzież gimnazjalna rozpoczyna rekolekcje szkolne. Polecajmy ich w naszych modlitwach.
 6. Dzieci klas II zapraszamy na spotkanie we wtorek i środę o 1630. W środę będą do odebrania stroje komunijne. Dlatego w tym dniu przychodzą z rodzicami tylko te dzieci, które szyją takowe stroje.
 7. W środę rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością św. Józefa.
 8. Młodzież klas II gimnazjum zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 1900
 9. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej: w piątek o 1730 i 1900 oraz dla dzieci w sobotę o 1700
 10. Nasze Parafialne Rekolekcje Wielkopostne rozpoczniemy w sobotę 27 marca przed Niedzielą Palmową. Spowiedź będzie w Wielki Poniedziałek. Módlmy się w tych intencjach.
 11. Taca z następnej niedzieli przeznaczona będzie na budowę kościoła. Suma w intencji dobroczyńców parafii.
 12. Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Niedziela” z albumem, cena: 5,90zł, w której są drukowane kolejne części tańszych zamienników leków, „Gość Niedzielny”, „Dominik”, „Promyczek” i gazetkę parafialną nr z marca.
 13. W zakrystii są do nabycia baranki i paschaliki na stół wielkanocny. Paschaliki mogą służyć także podczas liturgii w Wielką Sobotę. Cena: 5 zł. Zebrana kwota zasili ona fundusz Caritasu Diecezjalnego i będzie pomocą w leczeniu chorych dzieci.