Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkanocna – 07.04.2013

                                                                        

  1. Dziś na stoliku pod chórem składamy skarbonki wielkopostne. Jest zmiana tajemnic różańcowych. Taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

 

  1. Zapraszamy dziś na nabożeństwo dziękczynne za Miłosierdzie Boże z wystaw. Najśw. Sakr. i Koronką do Miłosierdzia Bożego z możliwością zyskania odpustu zupełnego o godz. 1445. Poprowadzi je Wspólnota Odnowy w Duchu Św. Możliwość adoracji Najśw. Sakr. do Mszy św. o godz. 1600

 

  1. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Módlmy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. Z racji Roku Wiary można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Na stoliku pod chórem są deklaracje duchowej adopcji dziecka poczętego. Po podpisaniu składamy do oznakowanego koszyka, które w czasie Mszy św. zostaną ofiarowane P. Bogu.

 

  1. Dzieci klas II zapraszamy na spotkanie we wtorek o 1645 natomiast w środę wraz z rodzicem zapraszamy po odbiór strojów I komunijnych do salki od godz. 1630 dzieci I część wg listy w porządku alfabetycznym, a od 1730 pozostali od litery „L”

 

  1. AK zapraszam na spotkanie w środę o 1845

 

  1. W sobotę w naszej parafii będzie Dzień Skupienia Wspólnot Odnowy w Duchu Św. z naszej archidiecezji. Początek o godz. 930 Polecajmy w naszych modlitwach to dzieło.

 

  1. W następną niedzielę będzie zbiórka do puszek przed kościołem z racji kończącego się Tygodnia Miłosierdzia. Taca przeznaczona będzie na budowę kościoła.

 

  1. Nasi ministranci w piłce nożnej kategorii SP wywalczyli 4 miejsce w archidiecezji. Jest to bardzo wielkie osiągnięcie sportowe. Dziękuję przy tej okazji także wszystkim, którzy w różny sposób służyli im pomocą.

 

  1. Gmina Gać informuje, że od 2 kwietnia do 15 maja prowadzi rekrutację do III tury projektu dla bezrobotnych w wieku 50-64 lata. Zajęcie bezpłatne oraz 6-cio miesięczne płatne staże. Szczegóły w gablocie.

 

  1. Z czasopism polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Arka”, „Miłujcie się”.