Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 19.05.2013.

 

  1. Dziękujemy osobom dorosłym, młodzieży zaangażowanym w przygotowanie i przebieg XI Festynu Parafialnego. W sposób szczególny dziękujemy: Zespołowi Marlon Band za ich gratisową posługę muzyczną, zespołom z MOK-u, SP nr 1 i 2, zespołowi akrobatycznemu z Zarzecza oraz sponsorom nagród głównych: Firmie Budinstel, p. Paweł Ciąpała, Firmie Ezbit, p. Tomasz Zakonek i p. Burmistrz oraz p. Dariuszowi Łapa. Wszystkim wymienionym składamy także serdeczne: Bóg zapłać!

 

  1. Jutro Święto NMP, Matki Kościoła. Msze św. będą o godz. 700, 1130, 1730, 1900  Nabożeństwo majowe o 1900.

 

  1. Trwa posługa rejonowych w zaliczeniu kolejki do pracy.

 

  1. Od wtorku rozpoczną się prace przy wykonaniu instalacji burzowej.

 

  1. Radę Parafialną Sekcję Artystyczną zapraszamy na spotkanie w czwartek o 2000

 

  1. W sobotę o godz. 1400 rozpocznie się Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie Rejonu Przeworskiego. Polecajmy ich w naszych modlitwach.

 

  1. W następną niedzielę przed kościołem będzie zbiórka do puszek dla chorej studentki z Wierzbnej na stwardnienie zanikowe boczne jako pomoc niezbędna przy leczeniu.

 

  1. Za tydzień – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się wtedy okres spowiedzi wielkanocnej.

 

  1. Na stoliku pod chórem można włączyć się – poprzez wpisanie na listę, potrzebny jest pesel – pod obywatelskim projektem zmieniającym polską ustawę aborcyjną zezwalającą na zabijanie chorych dzieci lub, gdy jest przypuszczeniu, że takimi są.

 

  1. Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Cuda i łaski Boże”.