Ogłoszenia duszpasterskie – 9 niedziela zwykła – 02.06.2013

 

 

   1. Dziękuję Sekcji Artystycznej Rady Parafialnej i tym wszystkim, którzy trudzili się przy wykonaniu pięknego ołtarza na Boże Ciało. Bóg zapłać!

    

   1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

    

   1. Dziś po Mszy św. o godz. 1000 wyruszy nasza Parafialna Procesja Eucharystyczna. Proszę, aby na trasie procesji, tj. ulicy 11 Listopada nie parkować samochodów.

    

   1. Dziś 1600 będzie Msza św. a po niej dopiero nabożeństwo czerwcowe – nie będzie już procesji z Najśw. Sakr., tylko do godz. 1900 będzie możliwość adoracji w łączności z Ojcem św. i w intencjach przez Niego wskazanych.

    

   1. Ks. prob. Wiesław Dziwik dziękuje w imieniu chorej Marty za ofiarę: 2.425 zł  złożoną tydzień temu do puszek z zapewnieniem modlitwy w intencji Dobroczyńców.

    

   1. Zapraszamy w Oktawie Bożego Ciała na procesję z Najświętszym Sakramentem po Mszy św. Proszę dzieci do sypania kwiatów, dzieci klas II by przychodziły w strojach I komunijnych.

    

   1. Jutro o godz. 2000 spotkanie organizacyjne wyjeżdżających na Wycieczkę do Wieliczki na Wawel.

    

   1. Kandydatów na ministrantów, zwł. z klas II zapraszamy na spotkanie w środę o 1800

    

   1. AK zapraszam na spotkanie w środę o 2000

    

   1. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po procesji błogosławieństwo wianków i dzieci. Nie będzie w tym dniu adoracji Najśw. Sakramentu.

    

   1. Sekcję Budowlaną Rady Parafialnej zapraszam na spotkanie w czwartek o 2015

    

   1. W piątek Uroczystość Najśw. Serca P. Jezusa. Nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Od godz. 900 odwiedziny chorych z posługa sakramentalną, a od 1630 do 1900 możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.

    

   1. Zespół Caritasu Parafialnego zapraszam na spotkanie w piątek o 2000

    

   1. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. W tym dniu o 1500 finisaż wystawy Przeworskich artystów na leczenie 3-letniego Kacpra. Szczegóły na plakacie

    

   1. Taca z następnej niedzieli przeznaczona będzie na budowę kościoła. Suma będzie sprawowana w intencji dobroczyńców parafii.

    

   1. W zakrystii można się zapisać na Archidiecezjalną Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Koszt wpisowego: 110 zł.

    

   1. Zarząd Koła Radia Maryja w Jarosławiu, serdecznie zaprasza wszystkich, którym bliska jest sprawa wolności mediów katolickich na Marsz w obronie TV Trwam, życia i rodziny, który odbędzie się w niedzielę 9 czerwca. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 1200 w Kościele OO. Franciszkanów w Jarosławiu. Następnie przejdzie ulicami miasta do Jarosławskiego Opactwa.

    

   1. Gmina Gać informuje, że od 3 czerwca prowadzi rekrutację do projektu 50+. Szczegóły w gablocie.

    

   1. Z prasy katolickiej polecam czasopisma: „Niedzielę”, „ArkꔄGość Niedzielny”, gazetkę parafialną numer z czerwca.

    

   1. P. Bóg wezwał z naszej wspólnoty parafialnej Anielę Kurpiel z ul. Misiągiewicza. Pogrzeb jutro. O 1430 modlitwa różańcowa a o 1500 Msza św. w naszym kościele. Polecajmy ją miłosierdziu Bożemu: Anioł Pański …