Ogłoszenia duszpasterskie-10 niedziela zwykła-09.06.2013

  1. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie pięknych ołtarzy na naszą Parafialną Procesję Eucharystyczną oraz za ofiarowane kwiaty do kościoła. Dziękujemy za złożone dziś ofiary na tacę na chodnik procesyjny wokół kościoła jak i wszystkim wspierającym dzieło budowy. Wszystkim wymienionym składamy serdeczne: Bóg zapłać! Suma w intencji dobroczyńców parafii.

 

  1. Dziś budowę naszego kościoła wspiera parafia Sieniawa. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

 

  1. Zapraszamy dziś na nabożeństwo do Najśw. Serca P. Jezusa o godz. 1600 a w dzień powszedni po Mszy św. o godz. 1900

 

  1. Młodzież gimnazjalną z indeksami zapraszamy na spotkanie o godz. 1745 kl. I w poniedziałek, a kl. II. we wtorek.

 

  1. Msza św. w intencji mieszkańców zaangażowanych w wykonanie III ołtarza będzie w niedzielę 4 sierpnia o godz. 1000

 

  1. W zakrystii można się zapisać na Archidiecezjalną Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy w dniach: 6-15 lipca. Młodzież do lat 18 przy zapisie przedkłada pisemne zezwolenie rodziców. Koszt wpisowego: 110zł. Jeżeli z rodziny udaje się więcej osób, to pozostałe wpłacają 70 zł. Zapisy do 23 czerwca. Zapraszamy także do duchowego uczestnictwa w pielgrzymce te osoby, które nie mogą fizycznie wyruszyć na trasę. Polega ono na wypełnianiu – stosownie do możliwości – niektórych pielgrzymkowych praktyk religijnych (np. uczestnictwo we Mszy św., odmówienie cząstki Różańca) oraz ofiarowaniu swych trudów, cierpień w tych intencjach, w jakich odbywa się pielgrzymka. Zapisy także w zakrystii.

 

  1. W związku z zaplanowaną sprzedażą obiektu metalowego, który służył nam jako kaplica zgłoszenia chętnych do jego zakupienia w zakrystii do 23 czerwca.

 

  1. W naszym kinie w MOK-u w czwartek i piątek odbędzie się projekcja filmu pt. „Cristiada”. Film opowiada o prawdziwych wydarzeniach, jakie miały miejsce w Meksyku w XX wieku podczas prześladowania chrześcijan.

 

  1. Pielgrzymowanie Drogą św. Jakuba etap z Jarosławia do Przeworska w dniu 16 czerwca. Szczegóły w gablocie.

 

  1. Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Niedzielę”, „Arka ”, „Gość Niedzielny” i gazetkę parafialna nr z czerwca.