Ogłoszenia duszpasterskie – 13 niedziela zwykła – 30.07.2013

 1. Dziękujemy za Wasze świadectwo wiary i tak liczny udział w adoracji Najśw. Sakramentu. Dziękujemy za to żeście potrafili znaleźć czas i dać pozytywną odpowiedź na zaproszenie Jezusa. Zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu codziennie od 1830 do1900, czyli pół godziny przed Mszą św. W tym czasie jest także możliwość skorzystania z sakramentu pojednania. Nowenny w ciągu tygodnia, a więc we wtorek, środę, piątek będą o godz. 1900, a później Msza św. W te dni kiedy nie ma nowenn będziemy modlić się dziękując Bogu za Jego błogosławieństwo w budowie kościoła z poleceniem dobroczyńców parafii w 10-tku różańca na zakończenie adoracji.

 

 1. Dziś budowę naszego kościoła wspiera parafia Pruchnik. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

 

 1. W środę przypada święto św. Tomasza, apostoła. W tym dniu spotkanie Rady Parafialnej Sekcji Budowlanej i Artystycznej o 2000

 

 1. W piątek od godz. 900 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Od 1630 do 1900 możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.

 

 1. W sobotę wyrusza po Mszy św. o godz. 600 w Bazylice Grupa św. Rafała zdążając  w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Polecajmy ich w naszych modlitwach.

 

 1. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie o godz. 2000

 

 1. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych.

 

 1. Małżeństwa, które zgłosiły się do nowego kręgu Domowego Kościoła rozpoczną swoje spotkania we wrześniu. Informacja zostanie podana. Chętni do kolejnego kręgu niech zgłaszają się w zakrystii.

 

 1. Od następnej niedzieli przez okres wakacji nie będzie Mszy św. o godz. 1600.

 

 1. Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Chrystus i Ty” i gazetkę parafialną nr wakacyjny.

 

 1. P. Bóg wezwał do Siebie z naszej wspólnoty parafialnej Danutę Markowską z ul. 11 Listopada. Polecajmy ją miłosierdziu Bożemu: Anioł Pański …