Ogłoszenia duszpasterskie –19 niedziela zwykła –11.08.2013

  1. Dziękujemy za złożone dziś ofiary na tacę na oczyszczenie i białkowanie kościoła. Dziękujemy pracującym jak i wspierającym to dzieło budowy. Wszystkim wymienionym składamy serdeczne: Bóg zapłać! Suma sprawowana jest w intencji wszystkich dobroczyńców parafii.

 

  1. Dziś budowę naszego kościoła wspiera parafia Golcowa. Polecajmy ich w naszych modlitwach.

 

  1. Potrzebny jest chodnik procesyjny wokół kościoła na nabożeństwa Fatimskie, odpust, rezurekcję oraz położenie kostki między kościołem a kaplicą, gdyż jak popada, to jest trudna sytuacja. Pieniądze, jakie złożycie w ramach drugiej kolejki do pracy u rejonowych będą przeznaczone na ten cel. Jest to kwota 70 zł a kogo stać to i więcej. Od poniedziałku rejonowi podejmą posługę odwiedzenia Was.

 

  1. W czwartek jest Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Na każdej Mszy św. obrzęd poświęcenia ziół i kwiatów.

 

  1. Prosimy o przekazywanie materiałów z wakacyjnych oaz, pielgrzymek czy w formie elektronicznej na adres gazetki lub do zakrystii w terminie do 18 sierpnia.

 

  1. Ze względu na to, że jest wiele osób zainteresowanych pielgrzymką do Jodłówki, to w nasze duszpasterstwo parafialne wpisujemy i to wydarzenie, które będzie miało miejsce w III sobotę wrzenia, tj. 21 wrzesień. Będzie więc czas na przygotowanie tego wydarzenia i równocześnie będą mogli wziąć udział ci, którzy powrócą z urlopów, wakacji. Więcej szczegółów w tym względzie będzie podana w późniejszym czasie.

 

  1. Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Niedzielę”, „Cuda i łaski Boże”, „Gość Niedzielny”.

 

  1. Komunikat p. Burmistrz

 

  1. P. Bóg wezwał do Siebie z naszej wspólnoty parafialnej: Adama Kałamarz z ul. Rolskiego i Władysławę Garbarz z ul. Krasickiego, której pogrzeb jest dziś o 1700. Polecajmy ich miłosierdziu Bożemu: Anioł Pański …