Ogłoszenia duszpasterskie – 20 Niedziela zwykła – 18.08.2013

  1. Dziś dobiega końca termin składania materiałów z wakacyjnych spotkań, przeżyć.

 

  1. W sobotę jest święto św. Bartłomieja.

 

  1. W niedzielę 25 sierpnia Dożynki Diecezjalne w Haczowie. Msza św. o godz. 1200

 

  1. W następną niedzielę dodatkowa Msza św. o godz. 1600 rozpocznie po pielgrzymkowe spotkanie uczestników pielgrzymki do Ziemi świętej, która była organizowana z naszej parafii.

 

  1. Od niedzieli 1 września będzie już Msza św. o godz. 1600 i Msze św. wieczorne w niedzielę jak i w dzień powszedni o 1800

 

  1. Komitet Inicjatywy Ustawodawczej Trzeźwa Polska, prosi o poparcie w sprawie zmiany ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Lista do podpisania znajduje się na stoliku pod chórem.

 

  1. Policja przestrzega przed dwu-trzy osobowymi grupami, którzy proponują zakup różnych rzeczy. Jedna z nich prezentuje towar, to druga wykorzystuje nieuwagę, zwł. osób samotnych i dokonuje kradzieży.

 

  1. Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”

 

  1. Ks. Arcybiskup Józef Michalik skierował naszego wikariusza ks. Andrzeja Olejarza do dalszej posługi duszpasterskiej w parafii Tarnawiec k. Leżajska. Dziękuję Ci ks. Andrzeju za pracę duszpasterską w naszej parafii. Za chętne posługiwanie. Szczególnie za opiekę nad młodzieżą gimnazjalną w jej przygotowaniu do sakramentu bierzmowania, opiekę nad Wspólnotą Krwi Chrystusa i Kręgiem Domowego Kościoła oraz katechizację w gimnazjum. Niech P. Bóg hojnie Ci błogosławi w dalszym posługiwaniu kapłańskim. Szczęść Boże! Polećmy ks. Andrzeja opiece Matce Bożej: Pod Twoją obronę …