Ogłoszenia duszpasterskie – 31 Niedziela zwykła – 03.11.2013


  1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Dziś zmiana tajemnic różańcowych.

 

  1. Wykonaną drogą za dzwonnicą można już przejeżdżać samochodem od strony osiedla  i parkować na placu przed kościołem prostopadle do fundamentów po kaplicy.

 

  1. Dziękujemy za udział w nabożeństwach różańcowych i zapraszamy na modlitwę różańcową za zmarłych polecanych w wypominkach dziś o 1730 W dzień powszedni  o godz. 1700 będzie wystawienie Najśw. Sakr. o 1730 modlitwa za zmarłych polecanych wypominkach i o 1800 Msza św.

 

  1. Jeszcze do piątku można zyskać odpust zupełny za zmarłych za nawiedzenie cmentarza oraz codziennie za udział w półgodzinnej adoracji.

 

  1. Młodzież oazowa dziękuje za wsparcie finansowe w ubiegłą niedzielę. Była to kwota: 1802 zł

 

  1. AK zapraszamy na spotkanie w środę o 1845

 

  1. W czwartek 7 listopada o godz. 1900 będziemy gościć w naszej parafii Witka Wilka zaangażowanego w posługę ewangelizacji i modlitwy. Zapraszamy wszystkich na to spotkanie. Nasz gość jest mężem i ojcem. Tematyka spotkania będzie na pewno bliska naszemu zmaganiu z codziennymi sprawami. Pan Bóg potwierdza także jego posługę świadectwami uzdrowienia.

 

  1. Młodzież gimnazjalną klas II i III zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 1900

 

  1. Taca z następnej niedzieli będzie przeznaczona na kostkę przed kościołem. Suma będzie sprawowana w intencji dobroczyńców parafii.

 

  1. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Arka”, gazetkę parafialną nr z listopada i kalendarz parafialny na 2014 rok, cena: 3zł.