Ogłoszenia duszpasterskie –II Niedziela Adwentu–09.12.2013

 1. Dziękuję za złożone dziś ofiary na tacę na wykonaną drogę dojazdową do kościoła. Dziękuję wspierającym dzieło budowy. Wszystkim wymienionym składam serdeczne: Bóg zapłać! Suma w intencji dobroczyńców parafii.Zostało uruchomione ogrzewanie kościoła. Przed kaplicą jest zbiórka do puszek jako pomoc Kościołowi na Wschodzie.

 

 1. Dziś na Mszy św. o godz. 1000 dzieci klas II otrzymają medaliki.

 

 1. Dziękuję za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary do puszek dla najbardziej potrzebujących rodzin naszej parafii. Była to kwota: 2.360 zł. Dziękuję osobom z Caritasu Parafialnego za rozdysponowanie tej kwoty.

 

 1. Zapraszamy na Roraty dzieci i młodzież o godz. 1700 a dorosłych o 1800.

 

 1. Od jutra w godzinach po południowych i wieczornych rejonowi będą roznosić opłatki na terenie naszej parafii. Swoich rejonowych dobrze znacie. Dobrowolne ofiary z tej racji składane będą przeznaczone na spłatę położonej kostki przy kościele. Dla potrzebujących opłatki już teraz do wysłania są do nabycia w zakrystii.

 

 1. Dzieci ze SP chętne na spotkania oazowe zapraszamy do salki we wtorek o 1630

 

 1. Młodzież gimnazjalną klas I zapraszamy na spotkanie we wtorek o 1845, a klas II i III w piątek o 1900

 

 1. W środę są imieniny naszego wikariusza ks. Daniela pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

 

 1. Zapraszamy młodzież i dorosłych na II Wieczór Uwielbienia w piątek o godz. 1930

 

 1. Zaproszenie na spektakl „Ksiądz Jerzy Popiełuszko cały dla Boga i Ojczyzny” przygotowany przez grupę teatralną z Zarzecza do naszego MOK-u w niedzielę 15 grudnia o godz. 1700

 

 1. Przez dwie kolejne niedziele przy naszym kościele Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym będzie prowadzić kiermasz świąteczny ze stroikami i dekoracjami bożonarodzeniowymi.

 

 1. Z prasy katolickiej polecamy czasopisma:„ Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Arkę”, „Cuda i łaski Boże” oraz kalendarz parafialny na 2014 r

 

 1. W zakrystii są do nabycia świece Caritasu na stół wigilijny.