Ogłoszenia duszpasterskie – V niedziela zwykła – 09.02.2014.

 

  1. Dziękujemy wszystkim pracującym przy demontażu świątecznej dekoracji. Dziękujemy za złożone dziś ofiary na tacę na ogrzewanie kościoła jak również wspierającym dzieło budowy: Bóg zapłać! Suma w intencji dobroczyńców parafii.

 

  1. We wtorek jest wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Jest to dzień szczególnej modlitwy w intencji chorych i szczególna sposobność do okazania im chrześcijańskiej miłości. Caritas Archidiecezji Przemyskiej zaprasza chorych wraz z opiekunami na Mszę św. w intencji chorych o godz. 1000 w Przeworskiej Bazylice. Modlitewne spotkanie zakończy się adoracją z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem na sposób błogosławieństwa udzielanego w Lourdes.

 

  1. Młodzież gimnazjalną klas III zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 1845

 

  1. Zespół gazetki parafialnej i chętnych do niej zapraszamy na spotkanie w czwartek  o 1830

 

  1. W piątek jest święto św. Cyryla i Metodego – patronów Europy. W tym dniu młodzież gimnazjalna klas III wyjeżdża na rekolekcje o godz. 1600. Polecajmy ich w naszych modlitwach.

 

  1. Zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia w piątek o godz. 1930 Rozpocznie się nabożeństwem do Ducha Świętego, następnie świadectwa, Eucharystia i adoracja.

 

  1. W czwartek w Klasztorze o godz. 1100 Msza św. z udziałem chorych i po niej spotkanie z misjonarzem. Szczegóły na plakacie w gablocie.

                       

  1. Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Arka” i gazetkę parafialną numer z lutego bogato ilustrowany.

 

9.      P. Bóg wezwał do Siebie z naszej wspólnoty parafialnej: Helenę Kłopot z Osiedla Misiągiewicza. Polecajmy ją miłosierdziu Bożemu: Anioł Pański …