Ogłoszenia duszpasterskie – 7 niedziela zwykła – 23.02.2014

 

  1. W najbliższą niedzielę jest zmiana tajemnic różańcowych.

 

  1. Nasi ministranci odnieśli podwójne zwycięstwo w dekanacie w rozgrywkach w piłkę nożną. Zajęli I miejsce w kategorii SP i I miejsce w kategorii gimnazjum i awansowali do dalszych rozgrywek. Gratulujemy im i życzymy dalszych sukcesów.

 

  1. Nauki przedmałżeńskie w naszej parafii rozpoczną się w poniedziałek 10 marca o godz. 1830 Spotkania będą w poniedziałek, środę, sobotę o godz. 1830 przez  3 tygodnie. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

 

  1. Zaproszenie na rekolekcje dla małżeństw w Jarosławiu w dniach: 7-9 marzec. Bardzo dobra propozycja. Niedaleko. Warto skorzystać. Może uważasz, że jest dobrze w Twoim małżeństwie, ale może być jeszcze lepiej. Szczegóły na plakacie w gablocie wraz z numerem telefonu do zgłoszenia swego udziału. Foldery o tych rekolekcjach znajdują się także na stoliku i są do zabrania.

 

  1. Na stoliku pod chórem znajdują się foldery Stowarzyszenia Gloria z nr KRS-u, który jest potrzebny przy przekazaniu 1% swojego podatku na to Stowarzyszenie, a przez to wsparcie budowy naszego kościoła. Ta Twoja mała kwota z podatku też jest ważna i ona ma także znaczenie. Mamy również prośbę, aby rozpropagować tę możliwość wśród swoich znajomych i wziąć dla nich folder czy gazetkę parafialną. Na naszej stronie parafialnej w Internecie jest też podany nr KRS-u Stowarzyszenia Gloria.

 

  1. Na stoliku pod chórem znajdują się także listy poparcia wnioskowi o poddanie pod referendum ogólnokrajowe sprawy przyszłości Lasów Państwowych i Polskiej Ziemi. Do złożenia podpisu potrzebny jest pesel.

 

  1. Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Arkę” i gazetkę parafialną nr z lutego.