Ogłoszenia duszpasterskie – 17 niedziela zwykła 27.07.2014

  1. Dziś po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców. Przed kościołem będzie zbiórka do puszek z racji poświęcenia pojazdów  z przeznaczeniem na zakup środków transportu dla misjonarzy.

 

  1. Jutro o godz. 1730 na Rynku Przeworskim przyjęcie Figury św. Michała Archanioła z Gargano. Szczegóły na plakatach i folderach na stoliku pod chórem.

 

  1. W piątek od godz. 900 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną a od 1630 do 1900 możliwość skorzystania z sakramentu pojednania z racji I piątku miesiąca.

 

  1. Zaproszenie przez Parafię Bożego Ciała w Jarosławiu na sobotę 2 sierpnia na Jarosławski Rynek o godz. 1130 gdzie będzie Uroczystość Koronacji Obrazu Matki Bożej Śnieżnej Królowej Rodzin.

 

  1. W sobotę zapraszamy u nas na nabożeństwo Fatimskie o godz. 1900 W tym dniu możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami.

 

  1. Zaproszenia na niedzielę 3 sierpnia na:* Powiatowe Święto Chleba w Parku, początek godz. 1400 oraz * Festyn Rodzinny w Albigowej o godz. 1600 Szczegóły na plakatach.

 

  1. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych.

 

  1. Msza św. w intencji pątników Grupy św. Rafała PP na Jasną Górę będzie w niedzielę 5 października o godz. 1130. Bóg zapłać za złożony dar na budowę kościoła.

 

  1. Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Promyczek”.