Ogłoszenia duszpasterskie – 27 niedziela zwykła – 05.10.2014


 1. Dziękuję Sekcji Artystycznej Rady Parafialnej za wykonanie pięknej dekoracji na nabożeństwa październikowe. Bóg zapłać!

 

2.        Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Taca przeznaczona jest na potrzeby seminarium duchownego. Przed kościołem zbiórka do puszek dla młodzieży oazowej na potrzeby zbliżających się ich rekolekcji oraz formacji związanej  z pobytem kilkudniowym w ośrodkach rekolekcyjnych w ciągu roku.

 

 1. Dziś zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz., 1600 podczas którego zostaną poświęcone i wręczone różańce dla dzieci klas II, a po nim Msza św. już bez kazania.

           

 1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dzień powszedni: o 1630 dla dzieci i 1730 dla dorosłych oraz dodatkowo w piątek o 1900.

 

 1. Schola gimnazjalna zaprasza na spotkanie w niedzielę o godz. 1800

 

 1. W poniedziałek spotkanie organizacyjne wyjeżdżających w Bieszczady o godz. 1845. Zapisanych proszę o dokonanie wpłaty, co będzie potwierdzeniem ich zgłoszenia.

 

 1. Młodzież klas I i II gimnazjum zapraszamy na spotkanie w czwartek o 1845

 

 1. Zapraszamy młodzież i dorosłych na Wieczór Uwielbienia w piątek o godz. 1930 Rozpocznie się nabożeństwem do Ducha Św., później Msza św. i adoracja.

 

 1. Taca z następnej niedzieli przeznaczona będzie na trwające prace budowlane, a Suma sprawowana w intencji wszystkich dobroczyńców parafii.

 

 1. Za tydzień obchodzimy „Dzień Papieski”. Przed kościołem będzie zbiórka do puszek na Fundację III Tysiąclecia.

 

 1. Dyrekcja SP Nr 2 w Przeworsku zaprasza na „Dzień Otwarty” w środę 5 października. W tym dniu można będzie zapisać dzieci do klasy I na rok szkolny 2015/16 w sekretariacie szkoły. Potrzebny jest dowód osobisty rodzica i pesel dziecka. Szczegóły na plakacie w gablocie.

 

 1. Prośba do korzystających z sanitariatów pod zakrystią, aby pozostawiać te pomieszczenia w takim porządku w jakim się je zastało.

 

 1. Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, gazetkę parafialną nr z października.

 

 1. P. Bóg wezwał z naszej wspólnoty parafialnej Władysławę Gdulę z ul.11 Listopada. Polecajmy ją miłosierdziu Bożemu: Anioł Pański …