Ogłoszenia duszpasterskie – 32 niedziela zwykła -09.11.2014

                                                                             

  1. Dziękuję za złożone dziś ofiary na tacę na potrzeby parafii. Suma w intencji dobroczyńców parafii.

 

  1. Dzięki życzliwości Parafii Medynia Głogowska otrzymaliśmy 2 konfesjonały. Dziękuję Firmie Budinstel za transport i tym, którzy służyli pomocą. Dziękuję także p. Karolowi Benbenek za wykonane gratisowo prace kowalskie.

 

  1. Zapraszamy na modlitwę za zmarłych polecanych w wypominkach dziś jak i w dzień powszedni o godz. 1730

 

  1. We wtorek dzień wdzięczności za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość. W naszych modlitwach pamiętajmy o Ojczyźnie. Niech flaga narodowa przy naszych domach, mieszkaniach będzie wyrazem miłości do Ojczyzny. O godz. 915 w Bazylice Msza św. w intencji Ojczyzny a po niej przemarsz pod tablicę upamiętniającą „Cud na Wisłą” i o 1130 program w MOK-u. U nas modlitwa różańcowa za poległych w obronie Ojczyzny o 1730.

 

  1. Rodziców dzieci klas II SP jak i młodzieży klas III gimnazjum zapraszamy na Mszę św. w czwartek o godz. 1800 a po niej ciąg dalszy spotkania. Te spotkania maja na celu, aby wesprzeć rodziców w przygotowaniu ich pociech do przyjęcia sakramentów.

 

  1. W piątek rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością Chrystusa Króla.

 

  1. Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Promyczek” i gazetkę parafialną nr z listopada.