Ogłoszenia duszpasterskie – Święto Św. Rodziny – 28.12.2014

    

  1. Jutro rozpoczniemy odwiedziny duszpasterskie, które są okazją do wspólnej modlitwy   o błogosławieństwo Boże dla rodziny i rozmowy na temat rodziny, parafii, form pracy duszpasterskiej i prac przy kościele. Wszelkie uwagi, propozycje proszę przedstawiać.

·         W poniedziałek w godz. od 900 do 1800 spotkamy się z mieszkańcami następujących ulic:    

* jeden kapłan: ul. Pod Rozborzem zaczynając od wodociągów i Rozbórz lewa strona idąc do Przeworska a następnie kontynuując odwiedziny na ul. Pod Rozborzem do przejazdu kolejowego.

* drugi kapłan i trzeci kapłan: ul. Kopernika prawa i lewa strona zaczynając od stacji paliw

·         We wtorek w godz. od  900 do 1800:

     * jeden kapłan: Rozbórz prawa strona idąc do miasta i ok. 1330 ul. Pogodna

     * drugi i trzeci kapłan: ul. 11 Listopada prawa i lewa strona zaczynając od postoju taksówek

  1. Ogłoszenia wraz z planem odwiedzin duszpasterskich na dany tydzień znajdują się w gablocie przy wejściu do kościoła oraz na stronie parafialnej w Internecie. Na czas odwiedzin duszpasterskich nie będzie adoracji Najśw. Sakramentu.
  1. W środę zakończenie Roku Pańskiego 2014. Msza św. dziękczynna o godz. 900 i 1700. Przyjdźmy licznie by podziękować Bogu za wszelkie łaski otrzymane w tym roku. Za udział w tym nabożeństwie możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  1. W środę zapraszamy chętnych na modlitwę uwielbienia o godz. 2330, którą poprowadzi Wspólnota Odnowy w Duchu Św. i Pasterkę Noworoczną o 2400 Będzie z nami Archidiecezjalne Radio Fara.
  1. W czwartek Nowy Rok – Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi – dzień modlitw o pokój na świecie. Porządek Mszy św. niedzielny.
  1. W niedzielę 4 stycznia Mszą św. o godz. 1600 rozpocznie się spotkanie opłatkowe młodzieży i dzieci w różny sposób angażujących się w życie parafii. Po Mszy św. przejście do lokalu Gemar na łamanie się opłatkiem, kolędowanie i dyskotekę.
  1. Trwają zapisy u księży wikariuszy na zimowisko na feriach organizowane z naszej parafii dla dzieci, młodzieży – dla chętnych bez względu na to czy ktoś należy do grupy w parafii, czy nie. Koszt: 70 zł.
  1. Na stoliku pod chórem jest gazetka parafialna nr świąteczny oraz kalendarz na 2015 rok.