Ogłoszenia duszpasterskie- III Niedziela Wielkiego Postu- 08.0.2015

                                                             

 1. Komunikat

 

 1. Dziś zapraszamy dzieci klas II wraz z jednym z rodziców na spotkanie o godz. 1515

 

 1. Zapraszamy na Nabożeństwo Gorzkich żali o godz. 1600.

 

 1. We wtorek początek Nowenny przed uroczystością św. Józefa.

 

 1. W piątek rocznica wyboru papieża Franciszka. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

 

 1. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej: w piątek o 1730 i o1900, w sobotę o 1700 dla dzieci.

 

 1. Młodzież gimnazjalną klas I,II,III zapraszamy na spotkanie w piątek o 1900 oraz dodatkowo młodzież gimnazjalną klas III także w sobotę o 1830

 

 1. Stowarzyszenie Kulturalne Gloria organizuje pomoc w wypełnianiu zeznań podatkowych „PIT”. Dokumenty można składać w kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia. Organizatorzy w ciągu 7 dni wypełnią formularze PIT i przekażą zeznanie do urzędu skarbowego przez internet. W tym celu potrzebne jest udokumentowane podanie przychodu podatnika za rok 2013. Prosimy dla ułatwienia o podanie numeru telefonu kontaktowego. Zapraszamy do skorzystania i przekazania 1% swojego podatku na pomoc organizacyjną związaną z budową kościoła.

 

 1. Przypominamy, że wizytacja kanoniczna ks. biskupa Adama w naszej parafii będzie  w piątek 20 marca o godz. 1800. Dlatego postarajmy sobie zorganizować czas, aby uczestniczyć.

 

 1. Dyrekcja SP Nr 1 ogłasza zapisy dzieci 5 letnich do oddziałów przedszkolnych.

 

 1. W zakrystii są do nabycia baranki i paschaliki na stół wielkanocny.

 

 1. Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Cuda i łaski Boże”, „Promyczek”, „Dominik” oraz gazetkę parafialną nr wielkopostny.

 

 1. Polecajmy opiece Maryi kobiety, które tu z nami się modlą jak i te które pozostały w domu oraz wszystkie kobiety, które P. Bóg postawił na naszej drodze życia:  Pod Twoją obronę …