Ogłoszenia duszpasterskie –18 niedziela zwykła 02.08.2015

  1. Dziś można zyskać odpust zupełny ”Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami. Dziś także zmiana tajemnic różańcowych. Taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

 

  1. Deklaracje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka znajdują się na stoliku pod chórem. Po wypełnieniu okresu abstynencji od alkoholu składamy do skrzynki.

 

  1. W tym tygodniu przypadają: we wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, patrona kapłanów. W modlitwie polecajmy duszpasterzy; oraz w czwartek święto Przemienienia Pańskiego.

 

  1. Radę Parafialną Sekcję Budowlaną zapraszamy na spotkanie w czwartek o 1945

 

  1. W piątek od godz. 900 odwiedziny chorych z posługa sakramentalną a od 1630 do 1900 możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.

 

  1. Taca z następnej niedzieli przeznaczona będzie na dalsze prace w kościele związane z ołtarzem. Suma będzie sprawowana w intencji wszystkich dobroczyńców parafii.

 

7.           7. Z naszej parafii organizowana jest w sobotę 8 sierpnia wycieczka w okolice Krosna /Karpacka  Troja, Żarnowiec, Zamek Kamieniec/  dla scholi „Iskierki” i ich rodzeństwa. Zapisy   telefonicznie u ks. Mateusza do środy. Koszt ok. 45 zł.

 

  1. Trwa rekrutacja do Terapeutycznego Przedszkola „Promyczek”, które przyjmuje dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Szczególnie ze spektrum autyzmu. Więcej informacji na plakacie w gablocie oraz folderach na stoliku.

 

  1. Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Niedzielę”, „Arka”, „Gość Niedzielny”.