Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Wszystkich Świętych 01.XI.2015

 1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Dziś nie będzie Mszy św. o godz. 1600. O godz. 1400 będzie Msza św. na nowym cmentarzu za zmarłych tam spoczywających i po niej procesja. W tym dniu na cmentarzach odbywa się kwesta na rzecz Caritasu.

 

 1. Jutro jest Dzień Zaduszny – dzień szczególnej pamięci o zmarłych. Msze św. będą o godz. 700 1630 1800 . Msze św. w intencji wszystkich wiernych zmarłych będą odprawione na każdej z wymienionych godzin.

 

 1. W dniach od 1 do 8 listopada możemy zyskać odpust zupełny. W następne dni listopada już tylko odpust cząstkowy i ofiarować go zmarłych pod zwykłymi warunkami. Przypomnę:
 • Stan łaski uświęcającej i przyjęcie Jezusa w Komunii św.
 • Wyzbycie się przywiązania do grzechu nawet lekkiego
 • Nawiedzenie cmentarza Odmówienie: Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz dowolna modlitwa w intencjach Ojca św.

 

 1. Zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu w dzień powszedni o godz. 1700

 

 1. Zapraszamy na modlitwę różańcową za zmarłych polecanych w wypominkach od 2 listopada w dzień powszedni jak i w niedzielę o godz. 1730. Kartki wypominkowe znajdują się na stoliku pod chórem. Po ich wypełnieniu składamy do skrzynek. Msze św. w intencji wszystkich zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach będą w najbliższy piątek o godz. 1800, w niedzielę 8 listopada o godz. 700 oraz w niedzielę 15 listopada o godz. 1000

 

 1. W piątek od godz. 900 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Od godz. 1530 do 1800 możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.

 

 1. Wyjazd na Forum Charyzmatyczne do Krosna w sobotę o godz. 630

 

 1. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w następną niedzielę. Taca z tej niedzieli przeznaczona będzie na posadzkę do kościoła. Suma będzie sprawowana w intencji dobroczyńców parafii.

 

 1. W związku z jubileuszem 15-lecia parafii będziemy przeżywać rekolekcje parafialne. Poprowadzi je o. Remigiusz Recław z Zespołem Mocni w Duchu z Łodzi. Rozpoczną się w niedzielę 22 listopada w Uroczystość Chrystusa Króla. Szczegółowy program znajduje się w gazetce parafialnej, którą rejonowi przyniosą do każdej rodziny. Zarezerwujmy sobie czas wolny na rekolekcje, aby skorzystać z tego Bożego daru. Natomiast rejonowych zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o godz. 1845

 

 1. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Arka” i gazetkę parafialną nr z listopada.