Ogłoszenia duszpasterskie – Święto Św. Rodziny – 27.12.2015

  

1.        Dziś na każdej Mszy św. odnowienie przyrzeczeń małżeńskich oraz poświęcenie wina tylko na Mszy św. o godz. 1130 i jego degustacja. Ofiarodawcą wina jest  p. Dariusz Rosół.

 

2.        We wtorek rozpoczniemy odwiedziny duszpasterskie, które są okazją do wspólnej modlitwy o błogosławieństwo Boże dla rodziny i rozmowy na temat rodziny, parafii, form pracy duszpasterskiej i prac w kościele. Wszelkie uwagi, propozycje proszę przedstawiać. Odwiedziny te w tym tygodniu będą w godz. od  900 do 1800:

·         We wtorek

* jeden kapłan: ul. Pod Rozborzem zaczynając od wodociągów i Rozbórz lewa strona idąc do Przeworska a następnie kontynuując odwiedziny na ul. Pod Rozborzem do przejazdu kolejowego.

* drugi kapłan i trzeci kapłan: ul. Kopernika prawa i lewa strona zaczynając od stacji paliw

·         W środę

* jeden kapłan: Rozbórz prawa strona idąc do miasta i ok. 1300 ul. Pogodna

* drugi i trzeci kapłan: ul. 11 Listopada prawa i lewa strona zaczynając od postoju taksówek.

Po lewej stronie będzie przerwa na czas pogrzebu od godz. 1215 do 1515

·         W sobotę odwiedzimy mieszkańców: Osiedla Benbenka.

*Jeden kapłan zaczynając od skrzyżowania z ul. Krasickiego a drugi kapłan od skrzyżowania z ul. 11 Listopada

* trzeci kapłan ulicy Dynowskiej zaczynając od dworca PKP 

3.        Ogłoszenia wraz z planem odwiedzin duszpasterskich na dany tydzień znajdują się  w gablocie przy wejściu do kościoła oraz na stronie parafialnej w Internecie. Na czas odwiedzin duszpasterskich nie będzie adoracji Najśw. Sakramentu.

4.        4. W czwartek zakończenie Roku Pańskiego 2015. Msza św. dziękczynna o godz. 900 i 1700. Przyjdźmy licznie by podziękować P. Bogu za wszelkie łaski otrzymane w tym roku. Za udział w tym nabożeństwie możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

 

  1. W czwartek zapraszamy na modlitwę uwielbienia o godz. 2330, którą poprowadzi Wspólnota Odnowy w Duchu Św. i Pasterkę Noworoczną o godz. 2400

 

  1. W piątek Nowy Rok – Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi – dzień modlitw o pokój na świecie. Porządek Mszy św. niedzielny. Jest to równocześnie I piątek miesiąca. Nie będzie w tym dniu odwiedzin chorych z Komunią św.

 

  1. W niedzielę 3 stycznia zmiana tajemnic różańcowych a Mszą św. o godz. 1600 rozpocznie się spotkanie opłatkowe młodzieży i dzieci w różny sposób angażujących się w życie parafii. Po Mszy św. przejście do lokalu Gemar na łamanie się opłatkiem, kolędowanie i dyskotekę.

 

  1. Na stoliku pod chórem jest gazetka parafialna nr świąteczny i kalendarz na 2016 rok.

  2. P. Bóg wezwał do Siebie z naszej wspólnoty parafialnej Emiliana Chlebuś. Pogrzeb w środę. O godz. 1230 różaniec i o 1300 Msza św. Polecajmy go miłosierdziu Bożemu: Zdrowaś Maryjo …