Ogłoszenia duszpasterskie – Poniedziałek Wielkanocny 28.03.2016

 

  1. Dziś porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę z wyj., że nie będzie Mszy św. o godz. 1600. Dziś rozpoczynamy tzw. biały tydzień, czyli Oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem pamiątki Zmartwychwstania Jezusa, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

  1. W piątek odwiedziny chorych z Komunią św. od godz. 900 Możliwość skorzystania z sakramentu pojednania od godz. 1630 do 1800

 

  1. W piątek na godz. 1630 zapraszamy chętne dzieci SP klas: IV,V,VI na spotkanie oazowe. Odbędzie się w budynku dla grup parafialnych. Takowe spotkania będą raz w tygodniu. Więcej informacji a także ustalenia podczas spotkania. Zapraszamy także rodziców na to spotkanie, jeśli pragną więcej informacji w tym względzie.

 

  1. Najbliższa niedziela to niedziela Miłosierdzia Bożego. Na stoliku pod chórem składamy skarbonki wielkopostne jako nasz wielkopostny dar. Zapraszamy w tym dniu na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 1445, które poprowadzi młodzież oazowa i po nim możliwość adoracji Najśw. Sakramentu do godz. 1600 W tym dniu z racji Tygodnia Miłosierdzia Bożego będzie przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Caritas archidiecezji. Po Mszy św. o godz. 1130 zmiana tajemnic różańcowych.

 

  1. Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia w piątek 8 kwietnia o godz. 1930. Będzie modlitwa do Ducha Św., Eucharystia, adoracja Najśw. Sakramentu.