Ogłoszenia duszpasterskie – 21 niedziela zwykła – 21.08.2016


  1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Dom Ulgi w Cierpieniu w Jarosławiu.

 

  1. Prosimy, aby do dziś przekazać materiały z wakacyjnych oaz, pielgrzymek w formie elektronicznej na adres gazetki lub do zakrystii.

 

  1. W tym tygodniu przypada: w środę św. Bartłomieja, Apostoła; w piątek Uroczystość NMP Częstochowskiej. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych; a w sobotę wspomnienie św. Moniki.

 

  1. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne w sprawie festynu parafialnego, który odbędzie się w niedzielę 11 września, w piątek o godz. 1900 w domu parafialnym dla grup wszystkich zaangażowanych w poprzedni festyn jak i chętnych do włączenia się do tego dzieła.

 

  1. Nasze Stowarzyszenie Kulturalne Gloria organizuje wyjazd do Krosna w sobotę 3 września. Wyjazd o godz. 730, powrót ok. 1900.  W programie zwiedzanie Muzeum Podkarpackiego, Starówka, Centrum Dziedzictwa Szkła. Koszt wraz z wyżywieniem: 30zł. Zapisy do niedzieli 28 sierpnia w zakrystii. Potrzebny pesel.

 

  1. W sobotę 17 września rusza nasza IV Piesza Pielgrzymka do Jodłówki o uproszenie łask na początek pracy duszpasterskiej w nowym roku szkolnym w życiu osobistym, rodzinnym, parafialnym. Wyjście o godz. 700. O godz. 1500 Msza św. w Sanktuarium w Jodłówce. Powrót autokarem. Koszty organizacyjne 12 zł: to ubezpieczenie – stąd przy zapisie potrzebne jest PESEL oraz przejazd autokarem. Jeśli, ktoś nie będzie wracał autokarem, to wpłaca tylko 2 zł. Zapraszamy wszystkich, kto tylko będzie mógł wędrować oczywiście bez względu na parafię do której należy. Zapisy w zakrystii do 13 września. 

 

  1. Na stoliku pod chórem jako wierzący możemy udzielić poparcia dla projektu Ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę poprzez wpisanie się na listę. Potrzebny jest pesel.

 

  1. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”.