Ogłoszenia duszpasterskie – 24 Niedziela zwykła –11.09.2016

1.        Dzisiejsza taca przeznaczona jest na posadzkę do kościoła. W poniedziałek zostaną wyniesione ławki z lewej strony kościoła patrząc na ołtarz. We wtorek nastąpi rozpoczęcie prac. Na początku potrzeba ponanosić wymiary na całość kościoła. Jest to zajęcie pracochłonne, a nie widać efektów. Msza św. w dzień powszedni będzie w kaplicy bocznej.

 

2.        Dziś zapraszamy na Festyn Parafialny od godz. 1530. W programie: gry i zabawy  z nagrodami, mini zoo, bezpłatne badania cukru i ciśnienia. Gra zespół FerPlay. Po południu nie będzie Mszy św. Przygotowanie festynu od 1330 kto może przyjść do pomocy, to serdecznie zapraszamy. Domowe wypieki składamy w budynku dla grup parafialnych w godz. 1500 -1530.

 

3.        W środę jest święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a we czwartek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

 

4.        Rodziców młodzieży klas III gimnazjum zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 1830

 

5.        Dziękujemy tak licznym rodzicom dzieci klas III SP za wpisanie swoich pociech na katechezę parafialną przygotowującą do I Komunii św. Jeśli ktoś z rodziców nie był na spotkaniu, to może to uczynić w zakrystii.

 

6.        Z naszej parafii jest organizowana wycieczka w Bieszczady w sobotę 15 października W gazetce jest podany termin wcześniejszy, ale wypadła przeszkoda i stąd zmiana terminu. Będzie to wyjście z Duszatyna na Jeziorka Duszatyńskie i Chryszczatę. Zapisy w zakrystii, koszt: 30 zł.

 

7.        W sobotę rusza nasza IV Piesza Pielgrzymka do Jodłówki o uproszenie łask. Wyjście o godz. 700. Stąd rano nie będzie Mszy św. o godz. 630 Jest zmiana trasy pielgrzymki. Po korekcie wynosi: 21,5 km, stąd wcześniej Msza św. w Jodłówce, gdyż o godz. 1400. Powrót autokarem. Koszty organizacyjne 12 zł Jeśli, ktoś nie będzie wracał autokarem, to wpłaca 2 zł. Zapraszamy wszystkich chętnych. Zapisy w zakrystii do wtorku. 

 

8.        W zakrystii można się zapisać na Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca organizowaną   z dekanatu w sobotę 24 września do Komborni, koszt: 30zł.

 

9.        Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Promyczek dobra” dla dzieci i gazetkę parafialną nr z września