Ogłoszenia duszpasterskie – 30 niedziela zwykła – 23.X.2016

  1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. W naszych modlitwach pamiętajmy o posługujących na misjach jak i o tych, którym jest głoszone słowo Boże. Taca przeznaczona jest na misje.

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w intencji misji dziś o godz. 1600 a w dzień powszedni:1630, 1730 oraz dodatkowo w piątek  o 1900

 

  1. Dziś budowę naszego kościoła wspiera parafia Chłopice.  Polecajmy ich w naszych modlitwach.

 

  1. Od jutro rozpoczną się w kościele prace przygotowujące umocowanie ołtarza Matki Bożej na filarze, gdzie znajduje się baner św. Józefa.  Na ołtarz Matki Bożej składa się: 3 metrowa figura Maryi z drzewa lipowego w towarzystwie dwóch ewangelistów oraz dwóch aniołów.

 

  1. Jutro jest wspomnienie bł. Jana Balickiego a w piątek jest święto św. Apostołów: Szymona i Judy Tadeusza.

 

  1. Młodzież gimnazjalną klas: I, II, III zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 1900.

 

  1. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych. O uporządkowaniu ich grobów. Ministranci przed kościołem rozdają kartki wypominkowe. Są one także wyłożone na stoliku pod chórem. Po wypełnieniu składamy do skrzynek. Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach w listopadzie codziennie o 1730

 

  1. Nasze Stowarzyszenie Kulturalne Gloria organizuje zabawę andrzejkową w Hotelu Leliwa w dniu 26 listopada, którego dochód przeznaczony jest na dalsze prace w kościele. Szczegóły na plakacie w gablocie.

 

  1. Przedszkole dla dzieci z autyzmem rozpoczyna swoją działalność w Jarosławiu. Szczegóły na plakacie w gablocie.

 

  1. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”,"Miłujcie się" „Charyzmat”, „Chrystus i Ty”.