Ogłoszenia duszpasterskie – 33 niedziela zwykła -13.11.2016

                                                                                                          

 1. Witam bardzo serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej rekolekcjonistę ks. prał. Zbigniewa Suchego, redaktora Niedzieli Edycji Przemyskiej. Niech dobry Bóg obficie ubogaca wszelkimi łaskami Twoją posługę. Szczęść Bożę!

 

 1. Dziękuję rejonowym za trud roznoszenia gazetki parafialnej z programem rekolekcji wraz obrazkiem Chrystusa Króla. Kto potrzebuje gazetki czy obrazki dla rodziny są wyłożone na stoliku do zabrania. Dziękuję za złożone dziś ofiary na tacę na trwające prace w kościele. Wszystkim wymienionym składamy serdeczne: Bóg zapłać!  Suma w intencji dobroczyńców parafii.

 

 1. Prace przy układaniu posadzki zostały ukończone. Natomiast jak widać trwają jeszcze prace przy montażu ołtarza Matki Bożej. Zostało włączone ogrzewanie kościoła.

 

 1. W tym tygodniu: Msza św. z nauka rekolekcyjną tylko o godz. 1700 oraz nie będzie modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach. Od godz. 1630 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

 

 1. W poniedziałek zapraszamy do skorzystania z sakramentu pojednania, aby czystym sercem przyjąć P. Jezusa. Od godz. 900 do 1000 oraz od 1530 do 1900 z przerwą 1700 -1745

 

 1. We wtorek zapraszamy rejonowych na spotkanie po Mszy św. w kaplicy.

 

 1. W środę, czwartek i piątek P. Jezus odwiedza nasze mieszkania i domy. Przychodzimy na Mszę św. o godz. 1700 i tu przyjmujemy Jezusa w Komunii św. a po niej będzie wystarczający czasu aby dotrzeć do miejsca zamieszkania. Kapłani chwilę po Mszy św. udadzą się z Najśw. Sakramentem. Zasady kolejności odwiedzin zostały podane a więcej to już decyzja rejonowego.

 

 1. W piątek Gimnazjum zaprasza na zakończenie Roku Henryka Sienkiewicza do MOK-u na godz. 945 Więcej informacji na plakacie w gablocie.

 

 1. W sobotę zapraszamy na Koncert Agaty Rymarowicz – poezja śpiewana, Kraina łagodności  – w naszym kościele o godz. 1800. Oczywiście wstęp wolny. Zachęcamy do zaproszenia znajomych. Z pewnością wszyscy się zmieścimy.

 

 1. W następną niedzielę zapraszamy szczególnie na godz. 1130, aby wraz z naszym pasterzem bp Stanisławem zawierzyć parafię Chrystusowi Królowi oraz poświęcić ołtarz Matki Bożej. O tej godzinie będzie też Msza św. w intencji posługujących kapłanów wraz z ich udziałem. Dziś jak i w następną niedzielę porządek Mszy św. bez zmian.

 

 1. Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Cuda i łaski Boże” i gazetkę parafialną nr z listopada.