Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Adwentu – 11.12.2016

 

 1. Dziękujemy za złożone dziś ofiary na tacę na kruchtę w kościele: Bóg zapłać!

 

 1. Dziś i w następną niedzielę przy kościele Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym prowadzi kiermasz świąteczny ze stroikami i dekoracjami bożonarodzeniowymi.

 

 1. Firma Rduch zmieniła parametry ustawienia nagłośnienia. Jest bardziej czułe, dobitniej i wyraźniej słychać. Wszelkie uwagi w tym względzie: pozytywne i negatywne proszę zgłaszać w zakrystii. Gdyż ustawienia dokonywane są w kościele gdy niema wiernych, a inaczej funkcjonuje urządzenie gdy są ludzie.

 

 1. Trwa posługa roznoszenia opłatków przez rejonowych.

 

 1. Zapraszamy na Roraty w dzień powszedni dzieci o 1700, dorośli 1800

 

 1. Dzieci klas III wraz z rodzicem, którzy będą potrzebowali uszycia stroju I komunijnego zapraszamy na spotkanie we wtorek o 1730 czyli po Roratach dla dzieci do salki pod kościołem.

 

 1. Od 17 grudnia przygotowujemy się już bezpośrednio do Uroczystości Bożego Narodzenia.

 

 1. Spowiedź świąteczna u nas będzie w środę 21 grudnia od 900 do 1200 i od 1400 do 1800 z przerwą  od 1600 do 1630. Módlmy się o dobrą spowiedź jak i za posługujących kapłanów.

 

 1. Czas zgłoszenia chorych, którzy nie są objęci, co miesięczną posługą sakramentalną w zakrystii do niedzieli 18 grudnia. Odwiedziny chorych z Komunią św. z racji świąt będą w środę 21 grudnia od godz. 830.

 

 1. Komunikat

 

 1. Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Cuda i łaski Boże”. Jest też kalendarz parafialny na następny rok.

 

 1. W zakrystii są do nabycia świece Caritasu na stół wigilijny i opłatki.

 

 1. Zakończyła pielgrzymowanie Krystyna Raś z ul Orląt Lwowskich. Pogrzeb we wtorek o godz. 1300 Msza św. Polecajmy ją miłosierdziu Bożemu: Zdrowaś Maryjo …