Program do rozliczania PIT-ów za 2016 r. wraz z przekazaniem 1% na OPP. Organizujemy pomoc w wypełnianiu zeznań podatkowych PIT.

Pit-37, 36 i pit-36l 2017

 

                Przyjdź, skorzystaj z pomocy i przekaż 1% należnego podatku na pomoc organizacyjną. Pomagając nam pośrednio przyczyniasz się do kontynuacji budowy kościoła, jak również wspierania inicjatyw na rzecz społeczności lokalnej i przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu.

Stowarzyszenie Kulturalne „Gloria” organizuje pomoc w wypełnianiu zeznań podatkowych „PIT”. Dokumenty za rok 2016, potrzebne do sporządzenia zeznania można składać w kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia. Organizatorzy w ciągu 7 dni wypełnią formularze PIT i przekażą zeznanie do urzędu skarbowego przez internet. W tym celu potrzebne jest udokumentowane podanie przychodu podatnika za rok 2015. Prosimy dla ułatwienia o podanie numeru tel. kontaktowego.               

 

Przekaż swój 1% z PIT 2017

Jeżeli nie potrzebujesz pomocy przy rozliczeniu lub chcesz by twoja darowizna została przekazana naszemu Stowarzyszeniu anonimowo, skorzystaj z linku do programu umieszczonego na banerze, w którym wypełnisz PIT i wyślesz do Urzędu Skarbowego, przekazując tym samym 1% Stowarzyszeniu, którego KRS jest już wpisany.