Ogłoszenia duszpasterskie – XII niedziela zwykła- 25.06.2017

 

  1. Bardzo serdecznie dziękuję za wykonanie pięknych ołtarzy na naszą Parafialną Procesję Eucharystyczną, za ofiarowane kwiaty do świątyni: Bóg zapłać! Zamówione Msze św. w intencji mieszkańców ulic zaangażowanych w wykonanie poszczególnych ołtarzy będą w październiku i podane zostaną w gazetce parafialnej.

 

2.        Zapraszamy dziś na nabożeństwo do Najśw. Serca P. Jezusa o godz.1730

 

3.        Rozpoczęliśmy prace przy wykonaniu postumentu pod figurę Pani Fatimskiej. Nasza dzwonnica wraz z dzwonem jest do przekazania dla kogoś, kto jej potrzebuje za cegiełkę na dalsze prace w świątyni.

 

4.        W czwartek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Porządek Mszy św.: 700 i 1800. Taca przeznaczona będzie  na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

 

5.        W sobotę zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie o godz. 1800

 

6.        Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych.

 

7.        Od następnej niedzieli przez lipiec i sierpień nie będzie w niedzielę Mszy św. o godz. 1600

 

8.       Zapisy na PP na Jasną Górę do 30 czerwca u p. Stanisława. Spotkanie organizacyjne 2 lipca o godz. 1500

 

9.        W czasie wakacji w dniach: 24-28 lipiec /tj. poniedziałek – piątek/ w godz. od 1000 do 1300 organizowany jest przez osoby dorosłe z różnych wspólnot naszej parafii „Wesoły tydzień” dla dzieci ze szkoły podstawowej. Karta zgłoszeniowa – a na jej odwrocie jest regulamin a w nim więcej informacji – jest do zabrania na stoliku pod chórem. Po wypełnieniu składamy w zakrystii. Ilość miejsc jest ograniczona. Dzieci przyjmowane są wg kolejności zgłoszeń. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

 

10.     Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Niedziela”; „Gość Niedzielny”.